Quantcast
ورود عضویت


۰

نقد فیلم Deadpool 2

فیلم Deadpool 2 با همان فرمول فیلم Deadpool بازگشته تا داستان جدیدی از جایزه‌بگیر وراج و قرمزپوش تعریف کند. با لوکتو و نقد و بررسی فیلم Deadpool 2 همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 مرداد 1397
۰

نقد فیلم شماره 17، سهیلا

فیلم «شماره 17، سهیلا» به کارگردانی محمود غفاری، اثری است که تصویری متفاوت و نو از زن در سینمای ایران نشان می‌دهد و از این منظر، قابل بحث است. با لوکتو و نقد و بررسی فیلم «شماره 17، سهیلا» همراه باشید.

سعید زعفرانی - 17 مرداد 1397
۰

نقد فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle

پس از 21 سال سرانجام دنباله فیلم Jumanji ساخته شده است. آیا فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle توانسته به اندازه Jumanji خاطره‌ساز باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 تیر 1397
۰

نقد فیلم فراری

آیا فیلم فراری در نشان دادن شرایط یک نوجوان امروزی موفق بوده است؟ آیا توانسته داستان خود را به خوبی تعریف کند؟ با لوکتو و نقد فیلم فراری همراه باشید.

رامتین کاظمی - 27 تیر 1397
۹

نقد سریال Westworld؛ فصل دوم

آیا سریال Westworld توانسته انتظارات طرفداران سخت‌گیر خود را برآورده کند یا در گرداب پیچیدگی خود غرق شده است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 تیر 1397
۹٫۵

نقد سریال Patrick Melrose

مینی سریال Patrick Melrose یکی از بهترین آثار تلویزیونی است که در سال 2018 پخش شده است و قطعا در فصل جوایز نام آن را بیشتر می‌شنویم. با لوکتو و نقد و بررسی سریال Patrick Melrose همراه باشید.

رامتین کاظمی - 06 تیر 1397
۱
۵

نقد فیلم Gringo

فیلم Gringo تمام کلیشه‌های یک فیلم تجاری آمریکایی‌پسند را دارد. با لوکتو و نقد و بررسی فیلم Gringo همراه باشید.

سعید زعفرانی - 14 خرداد 1397
۹

نقد فیلم عصبانی نیستم!

فیلم «عصبانی نیستم!» پس از سال‌ها توقیف با ممیزی‌های فراوان اکران شده است. این تغییرات اجباری چه آسیبی به فیلم رضا درمیشیان زده‌اند؟ با لوکتو و نقد و بررسی فیلم «عصبانی نیستم!» همراه باشید.

رامتین کاظمی - 05 خرداد 1397
۹

نقد سریال Barry؛ فصل اول

سریال Barry یک سریال کمدی سیاه ساخته الک برگ و ستاره آن بیل هدر است که فصل اول آن در هشت قسمت از شبکه HBO پخش شد. با لوکتو و نقد و بررسی این سریال همراه باشید.

رامتین کاظمی - 31 اردیبهشت 1397
۸٫۵

نقد فیلم Game Night

فیلم Game Night، اثری کمدی به کارگردانی جان فرانسیس دیلی و جاناتان گلدشتاین است که به خوبی راه ساختن یک کمدی را پیدا کرده‌اند. با لوکتو و نقد و بررسی این فیلم همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اردیبهشت 1397


بازی
فیلم
سریال
مطالب