Quantcast
نقد فیلم ایرانی
ورود عضویت


نقد فیلم عصبانی نیستم!

فیلم «عصبانی نیستم!» پس از سال‌ها توقیف با ممیزی‌های فراوان اکران شده است. این تغییرات اجباری چه آسیبی به فیلم رضا درمیشیان زده‌اند؟ با لوکتو و نقد و بررسی فیلم «عصبانی نیستم!» همراه باشید.

رامتین کاظمی - 05 خرداد 1397

نقد فیلم بدون تاریخ، بدون امضا

فیلم بدون تاریخ، بدون امضا، موفق‌ترین فیلم ایرانی در سال 1396 بوده که توانست جوایز بزرگی را در سراسر دنیا کسب کند و اکنون، در ایران اکران شده است. با لوکتو نقد و بررسی فیلم بدون تاریخ، بدون امضا همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 بهمن 1396

نقد فیلم مصادره

فیلم مصادره، تنها فیلم کمدی جشنواره فیلم فجر است که با استقبال خوبی از سوی تماشاگران مواجه شده است. با لوکتو و نقد و بررسی فیلم مصادره همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 بهمن 1396

نقد فیلم دختر... پدر... دختر

فیلم دختر... پدر... دختر، جدیدترین اثر پناه‌برخدا رضایی، فیلمساز غیرمتعارف و صاحب‌سبک ایرانی است. با لوکتو و نقد و بررسی فیلم دختر... پدر... دختر همراه باشید.

سعید زعفرانی - 03 بهمن 1396

نقد فیلم حریم شخصی

فیلم حریم شخصی، فیلم ضعیفی است که تلاش می‌کندهای ضعف‌های متعدد فرم خود را با ارائه شعارهای کلیشه‌ای رفع کند و خود را مانند یک فیلم انتقادی جلوه دهد. با لوکتو همراه باشید.

سعید زعفرانی - 08 دی 1396

نقد فیلم آذر

فیلم آذر، این روزها بیشتر از آنکه به دلیل داستان و موضوع مهم خود مورد توجه باشد، به دلیل حواشی دور آن، جوی منفی را پیرامون خود جمع کرده است. با لوکتو همراه باشید تا نگاهی به این فیلم بیاندازیم.

رامتین کاظمی - 05 دی 1396

نقد فیلم آینه بغل

برخی بازیگران، مانند جواد عزتی یا نازنین بیاتی، می‌توانند کاری کنند که یک فیلم ضعیف تبدیل به یک فیلم قابل تماشا و سرگرم‌کننده باشد. با لوکتو نقد و بررسی فیلم آینه بغل همراه باشید.

رامتین کاظمی - 05 دی 1396

نقد فیلم تمارض

فیلم تمارض به کارگردانی عبد آبست، جولانگاهی برای این فیلمساز جوان بوده تا مهارت‌هایش را در فرمی غیرمعمول به نمایش بگذارد. با لوکتو همراه باشید.

سعید زعفرانی - 19 آذر 1396

نقد فیلم ثبت با سند برابر است

فیلم «ثبت با سند برابر است»، یک فیلم کمدی ضعیف و بی‌مزه دیگر است که «تفاوت» چندانی با آثار کمدی سال‌های اخیر سینمای ایران ندارد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 آذر 1396

نقد فیلم خالتور

فیلم خالتور، فقط بدترین فیلم تاریخ سینما نیست، بلکه توهین‌آمیزترین فیلمی است که در سینماهای ایران اکران شده است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 13 آذر 1396


بازی
فیلم
سریال
مطالب