Quantcast
مقاله سینمایی
ورود عضویت


گریندلوالد کیست؟ - نگاهی به ویلن فیلم Fantastic Beasts 2

گریندلوالد یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین شخصیت‌های دنیای جادویی رولینگ است که در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald، ویلن اصلی فیلم خواهد بود و به همین بهانه، با او کمی بیشتر آشنا می‌شویم. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 18 آبان 1397

15 فیلم که تجربه بازی Red Dead Redemption 2 را ارتقا می بخشند

پس از عرضه شدن عنوان مورد انتظار راک استار، یعنی بازی Red Dead Redemption 2، به معرفی 15 فیلم در ژانر وسترن پرداخته‌ایم که تجربه بازی را ارتقا می‌بخشند، با لوکتو همراه باشید.

میثم عبداللهی پور - 10 آبان 1397

پایان فیلم Ant-Man and the Wasp و ارتباط آن با فیلم Avengers 4

فیلم Ant-Man and the Wasp سکانس میان تیتراژ شگفت‌انگیزی دارد که باعث ایجاد سوالات زیادی درباره ارتباط آن با MCU شده است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 16 مهر 1397

مهم ترین فیلم های نیمه دوم سال 2018

با رسیدن به اواخر سال 2018، سینما نیز به روزهای داغ خود نزدیک می‌شود و تعدادی از بزرگ‌ترین و موردانتظارترین فیلم‌های سال، در نیمه دوم آن اکران می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

عارفه رهقی - 15 مهر 1397

ترسناک ترین فیلم سال 2018 کدام است؟

فیلم Hereditary یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک امسال است و سازندگان آن مدعی هستند که این فیلم، ترسناک‌ترین فیلم سال است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 03 مهر 1397

فیلم Hereditary و تأثیر غم در فروپاشی انسان

فیلم Hereditary اثری چندلایه است که به صورت استعاری به اثر از دست دادن عزیزان و غم ناشی از آن می‌پردازد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 مهر 1397

پرفروش ترین فیلم های سال ۲۰۱۸ تاکنون

سال ۲۰۱۸ با شکستن چندین رکورد شگفت انگیز در گیشه، سالی عظیم برای فیلم‌های هالیوودی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

عارفه رهقی - 04 شهریور 1397

جیمز هانگ و تأثیر او در شمول گرایی در هالیوود

احتمالا جیمز هانگ را نمی‌شناسید، اما او نه تنها یکی از معروف‌ترین بازیگران آسیایی-آمریکایی است، بلکه بیش از هر فرد دیگری در تاریخ، در آثار سینمایی و تلویزیونی حضور داشته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 31 مرداد 1397

آیا دیزنی فیلم Guardians of the Galaxy را ریبوت می کند؟

ستارگان فیلم Guardians of the Galaxy از اخراج جیمز گان به شدت ناراضی هستند. آیا این امکان وجود دارد که دیزنی آن‌ها را کنار بگذارد و نگهبانان کهکشان جدیدی را معرفی کند؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 17 مرداد 1397

فیلم Avengers: Infinity War – ثانوس تلاش کرد تا گامورا را نجات دهد

رابطه ثانوس و دخترخوانده‌اش، گامورا، از بخش‌های جالب فیلم Avengers: Infinity War بود که منجر به یکی از اتفاقات تکان‌دهنده فیلم شد؛ اتفاقی که ثانوس بسیار تلاش کرد مانع آن شود. با لوکتو همراه شوید.

اشکان عظیمی - 17 مرداد 1397


بازی
فیلم
سریال
مطالب