Quantcast
لوکتو | منابع بیشتری از انتشار Call of Duty: Black Ops 4 در سال ۲۰۱۸ خبر می‌دهند
ورود عضویت

منابع بیشتری از انتشار Call of Duty: Black Ops 4 در سال ۲۰۱۸ خبر می‌دهند

توسط حسام افرومند در تاریخ 17 بهمن 1396
منابع بیشتری از انتشار Call of Duty: Black Ops 4 در سال ۲۰۱۸ خبر می‌دهند

همانند گذشته، شرکت Activision سال ۲۰۱۸ هم نسخه دیگری از سری بازی‌های Call of Duty منتشر خواهد کرد و طبق شایعه‌ها و اخبار منتشر شده به احتمال زیاد این عنوان، بازی Black Ops 4 خواهد بود. روز گذشته، شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه قسمت بعدی سری Call of Duty، بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود و برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. حال صبح امروز هم یوروگیمر، احتمال درست بودن این شایعه را تقویت کرد. طبق ادعا یوروگیمر چندین منبع دیگر هم به این سایت خبر داده‌اند که این شایعه درست است و حقیقت دارد. در این گزارش آمده که بازی Black Ops 4 کمتر از عنصرهای علمی تخیلی بهره می‌برد و یکی از دلیل‌های اصلی آن، بازخوردهای منفی به بازی Infinite Warfare است.

همان‌طور که می‌دانید سه سال از انتشار Black Ops 3 گذشته و  امسال نوبت Call of Duty استودیو Treyarch است و ساخت بازی Black Ops 4 از سوی آن‌ها که سه نسخه پیشین آن را هم ساختند، چندان دور از انتظار نیست.

پانزدهمین نسخه از قسمت‌های اصلی سری Call of Duty هنوز به‌طور رسمی معرفی نشده و به احتمال فراوان، همانند گذشته از قسمت جدید در بهار ۹۷ رونمایی خواهد شد.

آیا شما هم دوست دارید استودیو Treyarch در حال ساخت بازی Call of Duty: Black Ops 4 باشد یا یک عنوان جدید؟شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسیدکامران حسن زاده
بلک اپس از قسمت دومش چیز دیگه ای نداشت که ارائه بده نمیدونم چرا اصرار دارن قسمت چهارمش هم بسازن. این اکتیویژن اگه ورشکست بشه همه راحت میشیم.
+ 0
- 1
پاسخ

پروفایل های مرتبط


Call of Duty: Black Ops III
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب