Quantcast
لوکتو | منابع بیشتری از انتشار Call of Duty: Black Ops 4 در سال ۲۰۱۸ خبر می‌دهند
ورود عضویت

منابع بیشتری از انتشار Call of Duty: Black Ops 4 در سال ۲۰۱۸ خبر می‌دهند

توسط حسام افرومند در تاریخ 17 بهمن 1396
منابع بیشتری از انتشار Call of Duty: Black Ops 4 در سال ۲۰۱۸ خبر می‌دهند

همانند گذشته، شرکت Activision سال ۲۰۱۸ هم نسخه دیگری از سری بازی‌های Call of Duty منتشر خواهد کرد و طبق شایعه‌ها و اخبار منتشر شده به احتمال زیاد این عنوان، بازی Black Ops 4 خواهد بود. روز گذشته، شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه قسمت بعدی سری Call of Duty، بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود و برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. حال صبح امروز هم یوروگیمر، احتمال درست بودن این شایعه را تقویت کرد. طبق ادعا یوروگیمر چندین منبع دیگر هم به این سایت خبر داده‌اند که این شایعه درست است و حقیقت دارد. در این گزارش آمده که بازی Black Ops 4 کمتر از عنصرهای علمی تخیلی بهره می‌برد و یکی از دلیل‌های اصلی آن، بازخوردهای منفی به بازی Infinite Warfare است.

همان‌طور که می‌دانید سه سال از انتشار Black Ops 3 گذشته و  امسال نوبت Call of Duty استودیو Treyarch است و ساخت بازی Black Ops 4 از سوی آن‌ها که سه نسخه پیشین آن را هم ساختند، چندان دور از انتظار نیست.

پانزدهمین نسخه از قسمت‌های اصلی سری Call of Duty هنوز به‌طور رسمی معرفی نشده و به احتمال فراوان، همانند گذشته از قسمت جدید در بهار ۹۷ رونمایی خواهد شد.

آیا شما هم دوست دارید استودیو Treyarch در حال ساخت بازی Call of Duty: Black Ops 4 باشد یا یک عنوان جدید؟شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Overwatch به روزرسانی بزرگی دریافت خواهد کرد

همیشه شاهد این بودیم که آپدیت‌های بازی اورواچ کم حجم و بسیار مفید بوده‌اند، اما اینبار اینگونه نخواهد بود و برای ادامه دادن به بازی، باید حجم زیادی را دانلود کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

کلیف بلزینسکی با صنعت گیم خداحافظی کرد

کلیف بلزینسکی به‌تازگی از خداحافظی‌اش با صنعت گیم خبر داده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آبان 1397


نظر خود را بنویسیدکامران حسن زاده
بلک اپس از قسمت دومش چیز دیگه ای نداشت که ارائه بده نمیدونم چرا اصرار دارن قسمت چهارمش هم بسازن. این اکتیویژن اگه ورشکست بشه همه راحت میشیم.
+ 0
- 1
پاسخ

پروفایل های مرتبط


Call of Duty: Black Ops III
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب