Quantcast
لوکتو | دومین تریلر فیلم ددپول 2
ورود عضویت

دومین تریلر فیلم ددپول 2

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 18 بهمن 1396
دومین تریلر فیلم ددپول 2

دقایقی پیش تریلر جدید فیلم Deadpool 2 منتشر شد که نکته قابل توجه آن، شوخی ددپول با فیلم Justice League بود. تریلر فیلم Deadpool 2 را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

در فیلم Deadpool 2، جاش برولین نقش کیبل را بازی می‌کند که در کامیک‌بوک‌های Deadpool، از همراهان ددپول است و رابطه نسبتا پیچیده‌ای با او دارد. رایان رینولدز، بار دیگر نقش ددپول را بازی می‌کند و مورنا باکارین (Morena Baccarin)، تی جی میلر (T. J. Miller) و ززی بیتز (Zazzie Beetz) و لزلی اوگامز (Leslie Uggams) از دیگر بازیگران این فیلم هستند. فیلم Deadpool 2 به کارگردانی دیوید لیچ، در تاریخ 18 ماه مه اکران می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تیزر جدید فیلم Deadpool 2 منتشر شد؛ ددپول در نقش باب راس

تیزر جدید فیلم Deadpool 2، شب گذشته با عنوان Wet on Wet منتشر شد و در آن، ددپول در قالب باب راس فرو رفته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آبان 1396

دیزنی همچنان در پی خرید کمپانی فاکس قرن بیستم است

پس از وقفه‌ای کوتاه، کمپانی دیزنی، مذاکرات برای خرید کمپانی فاکس قرن بیستم را از سر گرفته است و احتمالا در آینده‌ای نزدیک، سرنوشت کمپانی فاکس قرن بیستم مشخص می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 15 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Deadpool 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب