Quantcast
لوکتو | ثروتمندترین ابرقهرمان دنیا کیست؟
ورود عضویت

ثروتمندترین ابرقهرمان دنیا کیست؟

توسط سجاد سعیدی در تاریخ 21 بهمن 1396
ثروتمندترین ابرقهرمان دنیا کیست؟

ابرقهرمانان معمولا از انواع قشر انسان‌ها تشکیل شده‌اند. از نوجوانانی که در اول راه هستند تا میانسالانی که همزمان باید با بحران‌های شخصی و قهرمانی خود روبه‌رو شوند. در این بین ابرقهرمانانی هستند که با استفاده از ثروت شخصی و کاری خود، رویای تبدیل شدن به یک قهرمان را نزدیک به واقعیت می‌کنند. اکران فیلم Black Panther، بهانه‌ای است که لیستی از ابرقهرمانان ثروتمند تشکیل دهیم و آن را با شما به اشتراک بگذاریم. 

 

رتبه اول : پلنگ سیاه (Black Panther) 

میزان ثروت: ۹۰ تریلیون دلار

اکثر خوانندگان این مقاله فکر نمی‌کردند که پادشاه کشور خیالی «واکاندا» در کمیک‌های شرکت «مارول»، ثروتمندترین شخصیت کمیک بوکی تمام دوران باشد. 

پلنگ سیاه اکنون به لطف فیلمی که از روی این شخصیت روی پرده‌ی سینما رفته، نسبت به قبل شناخته‌تر شده است. «تی چالا» ثروت خود را از طریق قدمت خانواده سلطنتی خود بدست آورده است. علاوه بر آن، کشور واکاندا تنها کشور در کل جهان مارول است که در آن معادن فلز «وایبارنیوم» وجود دارد. با استناد به کمیک‌ها، این فلز تطبیق‌پذیر و بسیار قوی که سپر «کاپیتان آمریکا» نیز از آن ساخته شده است، گِرَمی 10 هزار دلار به فروش می‌رسد. همین موضوع توجیح منطقی برای ثروت بلک پنتر محسوب می‌شود.

 

 

رتبه دوم: مرد آهنی (Iron Man)

میزان ثروت: ۳۰ میلیارد دلار

مرد آهنی قهرمانیست که به لطف فیلم‌های مارول تقریبا شناخته شده است. «تونی استارک» یک میلیاردر و کارخانه‌داری است که در سن 21 سالگی و بعد از فوت پدر و مادرش شرکت «صنایع استارک» به او رسید. صنایع استارک شرکتی است که همواره به دنبال صنایع و اختراعات جدید بوده است و همین بهانه‌ای برای تونی شد که با استفاده از ثروت شرکتی و شخصی خود، زره‌های مختلفی برای مرد آهنی بسازد و آن‌ها را ارتقا دهد. علاوه بر زره، دسترسی او به انواع تکنولوژی‌ها و سلاح‌های روز دنیا به لطف اسم و رسم شرکتش است. 

 

 

رتبه سوم: گرین ارو (Green Arrow)

میزان ثروت: ۳ میلیارد دلار

«اولیور کویین» یا همان گرین ارو بخش اعظمی از ثروت خود را به لطف شرکتی که از پدر و مادرش به او ارث رسیده، بدست آورده است. اولیور کویین در زمان‌های خالی خود بین یک ابرقهرمان و یک کارخانه‌دار، سعی می‌کند در امور سیاسی و اجتماعی نیز شرکت کند. او حتی در یک بخش از زندگی خود به شهردار «Star City» تبدیل شد تا با استفاده از نفوذ سیاسی خود درامد و نیروی بیشتری به دست بیاورد. او علاوه بر این موارد در برخی از کارهای دیگر سرمایه‌گذاری کرده است.
 

 

رتبه چهارم: بتمن (Batman) 

میزان ثروت: ۹۹۹ میلیون دلار

وقتی که به ثروتمندترین ابرقهرمان فکر می‌کنیم، معمولاً اسم بتمن در ذهنمان می‌آید. «بروس وین» نه تنها صاحب شرکت به ارث رسیده از پدر و مادرش یعنی «شرکت وین» است، بلکه نشریه «Daily Planet» را نیز در اختیار دارد؛ نشریه‌ای که «لوئیز لین» و «کلارک کنت» در آن مشغول به کار هستند. اما با تمامی این اوصاف و برطبق گفته‌های DC Comics، بروس وین فقط یک میلیونر است و بس. مشخصا بتمن از سال 1939 تا همین الان سرمایه‌گذاری‌های اشتباهی داشته که به ضرر او تمام شده و باعث شده است که او فقط یک میلیونر بماند. اما این موضوع چیزی از ارزش‌های این ابرقهرمان محبوب کم نمی‌کند.

 

رتبه پنجم: اِما فراست (Emma Frost) با درامد خالص 900 میلیون دلار
رتبه ششم: لکس لوثر (Lex Luthor) با درامد خالص 810 میلیون دلار
رتبه هفتم: دکتر دووم (Dr.Doom) با درامد خالص 800 میلیون دلار
رتبه هشتم: پرفسور ایکس (Professor X) با درامد خالص 750 میلیون دلار
رتبه نهم: مگنیتو (Magneto) با درامد خالص 500 میلیون دلارشاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

دایان کیتون به دفاع از وودی آلن پرداخت

در پی متهم شدن وودی آلن به آزار جنسی دخترخوانده‌اش و واکنش‌های بازیگرانی که با او کار کرده‌اند، دایان کیتون از معدود افرادی است که از او حمایت می‌کند. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 11 بهمن 1396

تغییرات گسترده در قهرمانان بازی Overwatch

جف کپلان(Jeff Kaplan) از درخواست‌های بازیکنان برای متعادل کردن چند شخصیت این بازی سخن می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 12 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Black Panther
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Iron Man
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Batman Begins
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Arrow
(سریال خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب