Quantcast
لوکتو | بازی Fortnite رکورد بازیکن همزمان PUBG را شکست
ورود عضویت

بازی Fortnite رکورد بازیکن همزمان PUBG را شکست

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 23 بهمن 1396
بازی Fortnite رکورد بازیکن همزمان PUBG را شکست

آوازه بازی Fortnite به تمامی افراد حاضر در اینترنت رسیده است و محبوبیت این عنوان، روز به روز بیشتر می‌شود. حتی‌ رپر امریکایی Chance the Rapper اخیرا در قالب توئیتی، از شرکت Epic Games درخواست کرده تا این بازی را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کنند.

حال سازندگان بازی در وبلاگ رسمی خود، خبر از شکستن رکورد بازیکن همزمان بازی PUBG داده‌اند و بازی Fortnite را به عنوان قهرمان فعلی بازی‌های Battle Royale معرفی کردند.

 

با توجه به این پست، بازی Fortnite توانسته تا از مرز ۳.۴ میلیون بازیکن همزمان بگذرد و رکورد بازی PUBG که توانسته بود به ۳.۲ میلیون بازیکن همزمان برسد را بشکند.

البته این محبوبیت و این تعداد بازیکن همزمان، بدون دردسر نبوده و روز یکشنبه سرور‌های بازی دچار مشکل شده‌اند. این شرکت قصد دارد تا برای مدت کوتاهی سرور‌های بازی را از دسترس خارج کند و به تقویت آن‌ها بپردازد. این شرکت با ارسال بیانیه‌ای، از تمامی کاربران به دلیل مشکلات به وجود آمده عذر خواهی کرد.

 

البته که جشن گرفتن عبور از رکورد PUBG منطقی به نظر می‌رسد و این شرکت حق دارد تا برای موفقیت‌های خود جشنی را برگزار کند. اما باید به این موضوع توجه داشت که عنوان Fortnite به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است، اما بازی PUBG با قیمت ۲۹.۹۹ دلار فروخته می‌شود. این موضوع به وضوح، نشان دهنده موفقیت آمیز بودن پروژه PUBG است.


برچسب ها: PUBG - Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب