Quantcast
لوکتو | بازی Code Vein شامل بخش چند نفره خواهد بود
ورود عضویت

بازی Code Vein شامل بخش چند نفره خواهد بود

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 28 بهمن 1396
بازی Code Vein شامل بخش چند نفره خواهد بود

سازندگان عنوان مورد انتظار Code Vein، در ابتدای راه خود بر اهمیت قسمت تک نفره و همکاری بازیکن با NPC‌های درون بازی تاکید داشتند و حال خبر رسیده که احتمالا این بازی دارای قسمتی چند نفره‌ نیز خواهد بود.

 

این بازی که شباهت زیادی به بازی Dark Souls دارد، قرار است شما را در دنیایی پر از موجودات ماورایی قرار دهد و مقاومت شما را در برابر خون‌آشام‌های متعدد بسنجد. شرکت Bandai Namco، بار‌ها از این بازی به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های این شرکت یاد کرده است و  آن را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی حال حاضر معرفی می‌کند.

 

در بازی Code Vein شما در نقش یک خون آشام ظاهر می‌شوید که باید برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک موجود گمشده، خون زیادی را بنوشد. البته نوشیدن خون در دنیایی مملو از خون آشام‌های دیگر و هیولاهای مختلف، کار چندان آسانی نخواهد بود. البته هنوز اطلاعات زیادی از بخش چند نفره این بازی در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که سیستم به کار رفته در بخش چند نفره این بازی، شباهت زیادی به سیستم بازی Monster Hunter: World خواهد داشت.

 

با جمع بندی کلی، می‌توان به این نتیجه رسید که بازیکنان می‌توانند به‌جای NPCهای درون بازی، از دوستان خود برای شکست دشمنان دعوت کنند و حالتی شبیه به Co-Op را پدید آورند. همچنین اگر بازیکنی در خطر باشد، می‌تواند با فرستادن پیام کمک، دوستان خود را در آن نقطه ظاهر کند و از مخمصه نجات یابد.

 

همچنین ارتباط درون بازی با دیگر بازیکنان نیز وجود دارد. البته این قابلیت در اوایل عرضه بازی تنها محدود به چند Emote خواهد بود و صحبت و یا چت کردن با دیگر بازیکنان ممکن نیست. از آنجایی که این بازی در حال حاضر به شدت با بازی Dark Souls مقایسه می‌شود، اضافه شدن قسمت چند نفره یا Co-Op می‌تواند به مذاق بسیاری از بازیکنان خوش بیاید و باعث موفقیت این عنوان شود.

عرضه این بازی برای بهار سال آینده برنامه ریزی شده است.


برچسب ها: Dark Souls - Code Vein - Bandai Namco

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲

تاریخ عرضه بازی Code Vein با انتشار تریلری مشخص شد

پس از یک سال از معرفی بازی Code Vein از تاریخ عرضه آن هم رونمایی شد. برای تماشای تریلر داستانی و جزییات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 16 خرداد 1397

عرضه بازی Code Vein تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد

شرکت Bandai Namco عرضه بازی Code Vein را تا سال ۲۰۱۹ به تعویق انداخت. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 تیر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Code Vein
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب