Quantcast
لوکتو | شخصیت اورت راس به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت
ورود عضویت

شخصیت اورت راس به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 30 بهمن 1396
شخصیت اورت راس به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت

فیلم Black Panther یکی از قوی‌ترین تیم‌های بازیگری را درمیان فیلم‌های دنیای سینمایی مارول داشت و این‌گونه به‌نظر می‌رسد که یکی از شخصیت‌های مکمل این فیلم، بار دیگر در فیلم‌های آینده این دنیای سینمایی نیز حضور خواهد یافت. مارتین فریمن (Martin Freeman) ایفاگر نقش اورت راس در مصاحبه با Den of Geek اعلام کرد که در چند فیلم دیگر از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول حضور پیدا خواهد کرد. فریمن در این مورد گفت:

آن‌ها شخصیت اورت راس را در فیلم Captain America:Civil War معرفی کردند و به من گفتند که در چند فیلم دیگر نیز حضور خواهم داشت که یکی از آن فیلم‌ها، فیلم Black Panther بود.

با توجه به گفته‌های فریمن، تنها می‌دانیم که این بازیگر بریتانیایی باردیگر در نقش راس حضور خواهد یافت با این حال سوال اصلی این است که وی در چه فیلم‌هایی بازخواهد گشت؟ باتوجه به برنامه‌های کنونی استودیوی مارول، گمان می‌رود که اورت راس در دنباله فیلم Black Panther که اکنون مراحل پیش تولید خود را سپری می‌کند و یا فیلم Captain Marvel که در دهه 90 میلادی و همزمان با فعالیت راس در نیروی هوایی آمریکا اتفاق می‌افتد، حضور یابد.


برچسب ها: mcu - Black Panther

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید Black Panther منتشر شد

با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Black Panther، استودیو مارول، تریلر جدیدی درباره تجهیزات جنگی این کاراکتر منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

اندی سرکیس از حضورش در فیلم Black Panther می‌ گوید

اندی سرکیس بار دیگر قرار است نقش یک مزدور به نام یولیسیس کلاو را این‌بار در فیلم Black Panther ایفا کند. مصاحبه‌ای در همین رابطه با او صورت گرفته که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

خشایار بهرامی - 09 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Black Panther
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب