Quantcast
لوکتو | فروش فیلم Black Panther از مرز 500 میلیون دلار گذشت
ورود عضویت

فروش فیلم Black Panther از مرز 500 میلیون دلار گذشت

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 05 اسفند 1396
فروش فیلم Black Panther از مرز 500 میلیون دلار گذشت

فیلم موفق Black Panther محصول کمپانی مارول توانست در آخرهفته گذشته وتنها در 3 روز، به بیش از 200 میلیون دلار فروش دست یابد و امروز نیز فروش آن در باکس آفیس جهانی از مرز 500 میلیون دلار گذشت. این فیلم در پایان روز چهارشنبه توانست فیلم The Avengers را که رکورد فروش 13.6 میلیون دلار را در اختیار داشت، با فروش 14.5 میلیون دلاری خود پشت سر بگذارد و رکورد بیشترین میزان فروش در اولین روز اکران را در دنیای سینمایی مارول از آن خود کند. اکنون این فیلم باید رکورد فروش کلی 519 میلیون دلاری فیلم Ant-Man درهفته اول اکران را بشکند.

باتوجه به فروش فوق العاده فیلم Black Panther، فروش آثار کمپانی دیزنی تنها با گذشت 52 روز از سال 2018 توانستند از مرز یک میلیارد دلار عبور کنند. کمپانی دیزنی با مدیریت باب ایگر (Bob Iger) توانست استودیوهای پیکسار، مارول و لوکاس فیلم را به قلمرو خود اضافه کند که یکی از نتایج آن اکران فیلم‌های مورد انتظار Avengers4، Toy Story 4، Star Wars: Episode IX و Frozen 2 در کنار لایو اکشن‌های The Lion King،Aladdin و Dumboدر سال 2019 است.

فیلم Spider-Man: Homecoming سود آورترین فیلم مستقل دنیای سینمایی مارول از یک شخصیت ابرقهرمان است که به فروش جهانی 880.1 میلیون دلار دست یافته است. با این حال فیلم Black Panther در مدت کم اکران خود فروش 500 میلیون دلاری را تجربه می‌کند و این درحالی  است که اکران آن هنوز در کشورهای چین و ژاپن آغاز نشده است. شکی نداریم که رکوردشکنی این فیلم در آینده نیز ادامه خواهد داشت. 


برچسب ها: mcu - Black Panther

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید Black Panther منتشر شد

با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Black Panther، استودیو مارول، تریلر جدیدی درباره تجهیزات جنگی این کاراکتر منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

اندی سرکیس از حضورش در فیلم Black Panther می‌ گوید

اندی سرکیس بار دیگر قرار است نقش یک مزدور به نام یولیسیس کلاو را این‌بار در فیلم Black Panther ایفا کند. مصاحبه‌ای در همین رابطه با او صورت گرفته که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

خشایار بهرامی - 09 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Black Panther
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب