Quantcast
لوکتو | تاریخ عرضه Detroit: Become Human مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ عرضه Detroit: Become Human مشخص شد

توسط حسام افرومند در تاریخ 12 اسفند 1396
تاریخ عرضه Detroit: Become Human مشخص شد

استودیو Quantic Dream تاریخ عرضه بازی مورد انتظار خود یعنی Detroit: Become Human را اعلام کرد. بدین ترتیب بازی Detroit: Become Human که سال ۲۰۱۵ از آن رونمایی شده بود، در تاریخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.

داستان بازی Detroit: Become Human در آینده‌ای نه چندان دور و در سال ۲۰۳۶ از شهر دیترویت روایت می‌شود؛ شهری که با تولید ربات‌های انساننما، زندگی در آن تغییر کرده است. اما زمانی که این ربات‌ها می‌خواهند مثل انسان‌های واقعی رفتار کنند، اوضاع از کنترل خارج می‌شود. داستان اصلی بازی Detroit: Become Human روی سه شخصیت کانر، کارا و مارکوس تمرکز دارد. کانر در پرونده‌های جنایی که ربات‌ها در آن نقش داشته‌اند به انسان‌ها کمک می‌کند، مارکوس انقلاب ربات‌ها را رهبری می‌کند و کارا از دختر بچه‌ای پرستاری می‌کند.

به گفته سازندگان بازی Detroit: Become Human، همه‌ تصمیم‌هایی که بازیکن‌ها در این بازی می‌گیرند، چه کوچک و چه بزرگ، در بازی تاثیر گذار خواهد بود.

بازی Detroit: Become Human در تاریخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

 شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید بازی Detroit: Become Human منتشر شد

در کنفرانس مطبوعاتی سونی در هفته گیم پاریس، تریلر جدید بازی Detroit: Become Human با تمرکز بر قدرت تصمیم‌گیری در بازی، نمایش داده شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 09 آبان 1396

بهترین بازی ‌های انحصاری پلی استیشن 4 که به ‌زودی عرضه می ‌شوند

پلی استیشن 4 به زودی میزبان بازی‌های انحصاری جدیدی خواهد بود. اما سوال اصلی این است که باید به سراغ کدام‌یک از آن‌ها بروید؟

عماد عامری - 30 آبان 1396
۱

دموی بازی Detroit: Become Human به نمایش گذاشته شد

در نمایشگاه PlayStation Exprience، بخش کوتاهی از گیم پلی بازی Detroit: Become Human به نمایش گذاشته شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Detroit: Become Human
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب