Quantcast
لوکتو | حضور کریستن ویگ در دنباله فیلم Wonder Woman تایید شد
ورود عضویت

حضور کریستن ویگ در دنباله فیلم Wonder Woman تایید شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 23 اسفند 1396
حضور کریستن ویگ در دنباله فیلم Wonder Woman تایید شد

پتی جنکینز (Patty Jenkins) سازنده فیلم Wonder Woman که کارگردانی فیلم دوم را نیز برعهده دارد، به صورت رسمی شایعه‌ی حضور کریستن ویگ (Kristern Wiig) به عنوان شخصیت منفی چیتا در فیلم دوم این مجموعه که تولیدش تا سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت را تایید کرد.

پتی جنکینز در صفحه رسمی توییتر خود از پیوستن ویگ به دیگر بازیگران این فیلم خبر داد و اعلام کرد که برای این امر بسیار هیجان زده است و نمی‌تواند برای کار کردن با وی و تبدیل شدن او به یکی از بزرگترین دشمنان واندروومن با بازی گال گادوت (Gal Gadot) صبر کند. از دیگر شایعاتی که در مورد این فیلم مورد انتظار وجود دارد می‌توان به این مورد که داستان فیلم در دهه ۱۹۸۰ و دوران جنگ سرد اتفاق می‌افتد، اشاره کرد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که کریس پاین (Chris Pine) بار دیگر به عنوان استیو ترور در فلش بک‌ها در این فیلم بازگردد.

احتمالا فیلمبرداری فیلم دوم Wonder Woman از ماه می پیش رو آغاز شود تا برای اکران در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (۱ نوامبر ۲۰۱۹) آماده شود.


برچسب ها: فیلم Wonder Woman 2 - DCEU

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

گل گدوت در فیلم Wonder Woman 2 بازی نمی‌ کند

گل گدوت اعلام کرده که اگر یکی از تهیه‌کنندگان فیلم Wonder Woman 2 که به آزار جنسی متهم شده، از این فیلم اخراج نشود، در آن بازی نمی‌کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 22 آبان 1396

تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 2 تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 2 از دسامبر 2019 به تاریخ دیگری تغییر کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 23 آبان 1396

فیلم های DC متحول خواهند شد؛ خداحافظی بن افلک و زک اشنایدر از DCEU؟

پس از اکران فیلم Justice League، برادران وارنر تصمیم گرفته تا عوامل اجرایی دنیای توسعه یافته DC را تغییر دهد تا به نتایج بهتری برسد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 17 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Wonder Woman 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب