Quantcast
لوکتو | فروش جهانی فیلم Black Panther از یک میلیارد دلار عبور کرد
ورود عضویت

فروش جهانی فیلم Black Panther از یک میلیارد دلار عبور کرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 23 اسفند 1396
فروش جهانی فیلم Black Panther از یک میلیارد دلار عبور کرد

فیلم Black Panther محصول جدید استودیوی مارول همچنان به رکورد شکنی‌های خود ادامه می‌دهد و در تازه ترین گزارش‌ها، اعلام شد که فروش جهانی این فیلم پس از گذشت تنها ۲۶ روز از اکران آن، از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده است. ساخته رایان کوگلر (Ryan Coogler) ۳۳مین فیلمی است که فروشش از یک میلیارد دلار عبور می‌کند.

 این فیلم همچنین شانزدهمین محصول کمپانی دیزنی است که به این میزان فروش دست می‌یابد و از طرفی نیز پس از فیلم‌های The Avengers،Avengers: Age of Ultron، Iron Man 3 وCaptain America: Civil War  پنجمین فیلم مارول در رسیدن به این موفقیت محسوب می‌شود. تا به امروز فروش این فیلم در آمریکا به ۵۲۱ میلیون دلار رسیده است و اکنون که در چهارمین هفته اکران آن قرار داریم، با احتساب آخر هفته، فروشش به 40 میلیون دلار می‌رسد که آن را به دومین فیلم موفق ابرقهرمانانه پس از فیلم The Dark Knight Rises با فروش ۵۳۵ دلاری‌اش، تبدیل می‌کند.

فروش فیلم Black Panther همچنین در سومین جایگاه پرفروش ترین فیلم‌ها پس از گذشت چهار هفته از اکران آنها، قرار دارد. فیلم‌های Avatar، Star Wars:The Force Awakens و The Avengers به ترتیب با فروش ۵۰.۳، ۴۲.۴ و ۳۶.۷ میلیون دلاری خود در جایگاه اول، دوم و چهارم این لیست جای گرفته‌اند. علاوه بر این فروش این فیلم در کشور چین با افتتاحیه فوق العاده‌۲۰ میلیون دلاری آغاز شد و انتظار می‌رود که فروش جهانی آن این آخر هفته به ۵۰۰ میلیون دلار برسد.

چادویک بوزمن (Chadwick Boseman)، آنجلا باست (Angela Bassett)، فارست ویتاکر (Forest Whitaker) و مایکل بی.جوردن (Michael B. Jordan) از جمله بازیگران فیلم Black Panther هستند.


برچسب ها: mcu - Black Panther

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید Black Panther منتشر شد

با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Black Panther، استودیو مارول، تریلر جدیدی درباره تجهیزات جنگی این کاراکتر منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

اندی سرکیس از حضورش در فیلم Black Panther می‌ گوید

اندی سرکیس بار دیگر قرار است نقش یک مزدور به نام یولیسیس کلاو را این‌بار در فیلم Black Panther ایفا کند. مصاحبه‌ای در همین رابطه با او صورت گرفته که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

خشایار بهرامی - 09 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Black Panther
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب