Quantcast
لوکتو | جاش برولین فیلمبرداری‌‌‌ مجدد فیلم Deadpool 2 را تایید کرد
ورود عضویت

جاش برولین فیلمبرداری‌‌‌ مجدد فیلم Deadpool 2 را تایید کرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 23 اسفند 1396
جاش برولین فیلمبرداری‌‌‌ مجدد فیلم Deadpool 2 را تایید کرد

جاش برولین (Josh Brolin) ستاره فیلم Deadpool 2 به‌تازگی در گفت و گو با اینترتینمنت ویکلی فیلمبرداری‌ مجدد آن را تایید کرد. در طی این مصاحبه صحبت‌هایی در مورد دیگر نقش برولین در دنیای مارول یعنی شخصیت تانوس در فیلم Avengers: Infinity War و احتمال وجود شوخی‌هایی در مورد این نقش در فیلم Deadpool 2 نیز انجام شد که برولین در پاسخ گفت:

من نمی‌توانم تصور کنم که هیچ شوخی‌ در مورد شخصیت تانوس در این فیلم وجود نداشته باشد. من همین الان برای فیلمبردای مجدد فیلم ددپول در ونکوورهستم. علاوه براین در همه‌ فیلم‌های ابرقهرمانانه به خصوص فیلم‌های مارول طنز وجود دارد. پس چطور می‌شود که در مورد تانوس در این فیلم شوخی صورت نگیرد؟

شایان ذکر است که برولین در این مورد اشتباه نگفته چراکه در تریلر رسمی این فیلم به‌نوعی به جوک‌ها و شوخی‌های موجود در مورد شخصیت تانوس نیز اشاره می‌شود. همچنین اگرچه در برخی پروژه‌ها همانند فیلم‌های Justice League و New Mutants انجام فیلمبردرای‌ مجدد ممکن است باعث دگرگونی و ایجاد یک تغییر مهم در فیلم شود. براساس گزارش‌ها طرفداران ددپول نیاز نیست نگران ایجاد یک تغییر مهم باشند. فیلمبرداری مجدد فیلم New Mutants به خاطر اضافه شدن یک شخصیت جدید به فیلم صورت گرفت.

جاش برولین چندی پیش نیز از تردیدش برای پذیرش پیشنهاد حضور در نقش کیبل برای چند فیلم خبر داد و افزود:

در همان لحظه اول من دچار تردید بودم و نمی‌دانستم که باید قبول کنم یا خیر و همسرم گفت که چرا حتی حرف می‌زنی، فقط آن (قرارداد) را بخوان. من خیلی زیاد به قرارداد حضور در چهار فیلم فکر کردم و یادم است که فقط آن را از داخل گوشی خواندم! اولین تجربه حضورم در این نقش بسیار محترم، سرگرم کننده و به یادماندی بود و البته اکنون هیچ نظری در مورد عقیده طرفداران در مورد آن ندارم. من فکر می‌کنم که ما یک چیز خیلی خاص را ساخته‌ایم.

فیلم Deadpool 2 در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) اکران خواهد شد. همچنین می‌دانیم که در آینده نیز شاهد سه فیلم X-Men:Dark Phoenix، The New Mutants و Gambit از دنیای X-Men خواهیم بود که به ترتیب در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ (۱ نوامبر ۲۰۱۸)، ۳ اسفند ۱۳۹۷ (۲۲ فبریه ۲۰۱۹) و ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹) اکران می‌شوند.


برچسب ها: فیلم Deadpool 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تیزر جدید فیلم Deadpool 2 منتشر شد؛ ددپول در نقش باب راس

تیزر جدید فیلم Deadpool 2، شب گذشته با عنوان Wet on Wet منتشر شد و در آن، ددپول در قالب باب راس فرو رفته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آبان 1396

دیزنی همچنان در پی خرید کمپانی فاکس قرن بیستم است

پس از وقفه‌ای کوتاه، کمپانی دیزنی، مذاکرات برای خرید کمپانی فاکس قرن بیستم را از سر گرفته است و احتمالا در آینده‌ای نزدیک، سرنوشت کمپانی فاکس قرن بیستم مشخص می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 15 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Deadpool 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب