Quantcast
لوکتو | مدونا کارگردان فیلم اقتباسی Taking Flight خواهد بود
ورود عضویت

مدونا کارگردان فیلم اقتباسی Taking Flight خواهد بود

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 23 اسفند 1396
مدونا کارگردان فیلم اقتباسی Taking Flight خواهد بود

چندی پیش مدونا (Madonna) خواننده مطرح آمریکایی به عنوان کارگردان فیلم Taking Flight که براساس کتاب خاطرات یک رقصنده باله به نام میکیلا دی‌پنرس (Michaela Deprince) ساخته می‌شود، از جانب کمپانی فیلمسازی MGM معرفی شد. مدونا پیش از این به ترتیب سابقه کارگردانی فیلم‌های Filth and Wisdom و W.E را در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۱ داشته است. وی همچنین پروژه‌های دیگری نظیر فیلم اقتباسی The Impossible Lives of Greta Wells که با اقتباس از رمانی به همین نام و به قلم شان گریر (Sean Greer) ساخته می‌شود را نیز در دست ساخت دارد.

داستان این فیلم بر روی زندگی دی‌پنرس شخصی که در دوران کودکیش به عنوان یتیم به فرزند خواندگی گرفته شد و به آمریکا مهاجرت کرد و بعد ها به مطرح ترین رقصنده باله‌ی جهان بدل شد، متمرکز است. فیلمنامه اقتباسی این فیلم توسط کامیلا بلاکت (Camila Blackett) که بیشتر برای کار بر روی فیلمنامه سریال تلویزیونی New Girl شناخته می‌شود، نوشته خواهد شد.

مدونا در بیانیه‌ای رسمی درمورد کارگردانی این فیلم گفت:

سفر و زندگی میکیلا عمیقا برای من طنین انداز و قابل توجه بود، چه به عنوان یک هنرمند و چه به عنوان فردی که مشقت و سختی را درک می‌کند و در زمینه رفع آنها فعال است. ما یک فرصت منحصر به فرد برای به تصویر کشیدن جنگ داخلی سیرا لئون و تبدیل کردن میکیلا به صدایی برای همه‌ی بچه‌های یتیمی که او در کنار آنها بزرگ شده است را داریم. من برای به تصویر کشیدن زندگی او بسیار مفتخر هستم.

جاناتان گلیک‌من (Jonathan Glickman) مدیر کمپانی MGM نیز در اینباره گفت:

ما نمی‌توانیم در این مورد که مدونا این داستان فوق العاده را به تصویر می‌کشد، بیشتر از این هیجان زده باشیم. هیچ کارگردان مناسب و بهتری برای بیان سفر میکیلا با چنین شور و حساسیتی وجود ندارد و ما نمی‌توانیم برای ارائه این فیلم به مخاطبین در سر تا سر جهان صبر کنیم.

فیلم Taking Flight یکی از چند پروژه‌ی کمپانی MGM است که کارگردانی آن را یک زن برعهده دارد. فیلم The Sun is Also a Star به کارگردانی روسو یانگ (Russo Young) نیز از جمله فیلم‌های این کمپانی است که ساخت آن برعهده یک زن است.


برچسب ها: Taking Flight

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب