Quantcast
لوکتو | تانوس و ثور بیشترین میزان حضور را در فیلم Avengers: Infinity War دارند
ورود عضویت

تانوس و ثور بیشترین میزان حضور را در فیلم Avengers: Infinity War دارند

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 26 اسفند 1396
تانوس و ثور بیشترین میزان حضور را در فیلم Avengers: Infinity War دارند

 جو روسو (Joe Russo)، یکی از کارگردان‌های فیلم Avengers: Infinity War اعلام کرد که دو شخصیت تانوس و ثور به ترتیب با بازی جاش برولین (Josh Brolin) و کریس همثورث (Chris Hemsworth) بیشترین میزان حضور را در قیاس با دیگر شخصیت‌ها در این فیلم دارند.

جو روسو در گفت و گو با وبسایت فندانگو و در پاسخ به این سوال که چه کسی بیشترین میزان حضور را در این فیلم دارد، گفت:

اگرچه که تانوس پیش زمینه داستانی چندانی در دنیای سینمایی مارول ندارد و از همان ابتدا تنها یک تهدید به شمار می‌رفته است، او برای مدت زمان زیادی در این فیلم دیده می‌شود و از جوانب زیادی می‌توان گفت که این فیلم او است! کار ما هنگامی‌که این فیلم‌ها را می‌سازیم این است که مخاطبین را غافل‌گیر کنیم. ما می‌خواهیم داستانی را بگوییم که آنها انتظارش را نداشته‌اند و داستان از دید شخصیت منفی فیلم گفته می‌شود که از نظر من یک کار منحصر به فرد و از طرفی ریسک بسیار بزرگی برای تبلیغات فیلم است که مخاطبین را سوپرایز خواهد کرد. من فکر می‌کنم که این (سینما) بازاری است که مخاطبین از قطع تکرار و انجام نوآوری‌ها واقعا لذت می‌برند و ما می‌خواهیم که در این فضا کار نوآورانه‌ای انجام دهیم.

همچنین در این مصاحبه از جو روسو پرسیده شد که در تیم انتقام جویان نیز چه کسی بیشترین میزان حضور را در فیلم دارد که وی افزود:

خب من فکر می‌کنم که تانوس برای زمان بسیار زیادی را در این فیلم حضور دارد و همانطور که مشاهده خواهید کرد، برخلاف دیگر فیلم‌های Avengers شخصیت ثور نقش قابل توجه و مهمی را در این فیلم خواهد داشت. بنابراین می‌گویم که ثور و تانوس بیشترین حضور را در این فیلم دارند.

شایان ذکر است که فیلم جدید سری Thor تحت عنوان Ragnarok با سکانس مواجه شدن سفینه ثور و آزگاردی‌ها با سفینه جنگی تانوس به پایان رسید و احتمالا فیلم Infiity War نیز با شروع جنگی میان آنها آغاز شود. فیلم Avengers: Infinity War در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آپریل ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب