Quantcast
لوکتو | بندیکت کامبربچ برخلاف قوانین مارول از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War می‌ گوید
ورود عضویت

بندیکت کامبربچ برخلاف قوانین مارول از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War می‌ گوید

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 28 اسفند 1396
بندیکت کامبربچ برخلاف قوانین مارول از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War می‌ گوید

استودیوهای مارول همواره برای مراقبت و جلوگیری از لو رفتن فیلم‌هایش معروف است، اما امروز بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) یکی از قوانین اصلی مارول را شکست و صحبت‌هایی را در مورد اتفاقات فیلم مورد انتظار Avengers: Infinity War انجام داد. این بازیگر بار دیگر در نقش دکتر استرنج در این فیلم حضور خواهد یافت و همان‌طور که در تریلرها دیده‌ایم، وی نقشی کلیدی را در داستان این فیلم خواهد داشت. این بازیگر در مصاحبه با اینترتینمنت ویکلی در مورد نقش شخصیت دکتر استرنج در فیلم Infinity War گفت:

خب این سوال که شخصیت من در این فیلم چه نقشی دارد، سوال بی جوابی است چرا که من قرار نیست همه‌ فیلمنامه را خوانده باشم. اما من همه‌ آن را خوانده‌ام که یک حماسه‌ی دیوانه کننده است و ذهن را منفجر می‌کند. چیزی که من فکر کردم این است که وقتی شروع می‌شود، هیچ‌گاه تمام نمی‌شود و سرشار از رخدادهای ناگوار، درخشان و ترسناک است که در هرلحظه اکشنی توقف ناپذیر را به تصویر می‌کشد. این‌گونه به‌نظر می‌رسد که هرکسی به صورت مداوم در بحران است و خواندن چنین فیلمنامه‌ای واقعا نفس‌گیر است. اتفاقات آن آهسته آهسته رخ نمی‌دهند بلکه شما یک دفعه به داخل هرج و مرج پرتاب می‌شوید.

استودیوی مارول معمولا به این منظور که نسخه‌های متعددی از فیلمنامه آثارش وجود نداشته باشد، تنها اجازه می‌دهد که بازیگران بخش‌های مربوط به شخصیت خود را در فیلمنامه بخوانند و اینگونه به‌نظر می‌رسد که آن‌ها برای کامبربچ یک استثنا قائل شده‌اند. کامبربچ در ادامه افزود:

این موضوع که فیلمنامه در دسترس همه‌ی شرکت کننده‌های یک پروژه وجود داشته باشد، جز عادت‌های مارول نیست، مخصوصا در فیلمی به این بزرگی با وجود همچین رازی! من به نوعی یک نگاه اجمالی به فیلمنلمه داشته‌ام تا کارهایی که قرار است انجام دهم را متوجه شوم.  شاید من کمی از دیگر بازیگران این فیلم احمق‌تر بوده‌ باشم. من فقط کمی به توجه نیاز داشتم و آن‌ها خیلی مهربان بودند که من را درحالی‌که فیلمنامه را می‌خواندم میخکوب و زنجیر کردند و پس از خواندن آن، زنجیر را از من باز کردند. اینجا جایی است که مصاحبه کسل کننده می‌شود چرا که من واقعا نمی‌توانم این راز را بگویم. او (دکتر استرنج) به شدت در داستان فیلم شرکت دارد و یکی سنگ‌های بی‌نهایت مهم را به دست آورده است که او را هنگامی‌که برخی از شخصیت‌ها گرفتار شده‌اند و اتفاقات مختلفی رخ می‌دهد، وارد عمل می‌کند. همه چیز در مورد آن است. این همه چیزی است که من می‌توانم بگویم.

فیلم Black Panther اکنون در حال اکران است و فیلم‌های Avengers: Infinity War، Ant-Man and the Wasp و Captain Marvel به ترتیب در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آپریل ۲۰۱۸)، ۱۵ تیر ۱۳۹۷ (۶ جولای ۲۰۱۸) و ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (۸ مارچ ۲۰۱۹) اکران خواهند شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب