Quantcast
لوکتو | کارگردان‌ های فیلم Avengers: Infinity War تعداد دقیق شخصیت‌ های این فیلم را نمی‌ دانند!
ورود عضویت

کارگردان‌ های فیلم Avengers: Infinity War تعداد دقیق شخصیت‌ های این فیلم را نمی‌ دانند!

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 28 اسفند 1396
کارگردان‌ های فیلم Avengers: Infinity War تعداد دقیق شخصیت‌ های این فیلم را نمی‌ دانند!

بدون شک فیلم مورد انتظار Avengers: Infinity War بزرگ‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است که قهرمان‌های مختلفی در آن حضور می‌یابند، اما هنوز تعداد دقیق شخصیت‌های مارول در این فیلم مشخص نشده است. جو و آنتونی روسو (Joe,Anthony Russo) کارگردان‌های این فیلم به‌تازگی در گفت و گو با اینترتینمنت تونایت اعلام کردند که آنها نیز تعداد دقیق شخصیت‌های این فیلم را نمی‌دانند! آنتونی روسو در این مورد گفت: «ما نمی‌توانیم یک عدد دقیق را بگوییم.» جو روسو نیز در اینباره افزود:

تعداد شخصیت‌ها زیاد است. ما باید یک زمانی بنشینیم و تعداد آ‌‌ن‌ها را دقیق بشماریم.

اگرچه که می‌دانیم شخصیت‌های اصلی آن شامل کاپیتان آمریکا، بلک پنتر، ثور، اسپایدر من، آیرون من، هالک و گروه محافظین کهکشان است و همچنین به‌غیر از شخصیت تانوس، دیگر شخصیت‌های منفی آن یعنی گروه Black Order را برای اولین بار در زمان اکران این فیلم مشاهده خواهیم کرد؛ طبق شایعات موجود ۶۴ شخصیت از دنیای مارول در این فیلم ظاهر خواهد شد که در نسخه نهایی این فیلم بر روی پرده‌‌های سینما، این تعداد می‌تواند کمتر و یا بیشتر شود.

علاوه براین جو روسو در پاسخ به این سوال که آن‌ها چگونه همه افراد را در این پروژه عظیم در کنارهم نگه می‌دارند، گفت:

این خیلی جالب است چراکه سومین پروژه همکاری ما با مارول محسوب می‌شود. ما بازیگرهای زیادی را می‌شناسیم و این باعث می‌شود که احساس کنید شما یک ریتم کاری مشخص را گرفته‌اید. ورود افراد به این پروژه عالی است زیرا آنها انرژی‌های مختلف و جدیدی را به صحنه می‌آورند و آنها بر روی صحنه‌های متفاوتی کار می‌کنند که می‌تواند حس و حال آن روز را تغییر دهد. هرچه که پیش می‌رویم احساس وجود یک مغایرت بزرگ به ما دست ‌می‌دهد، ما برای چند هفته با نگهبانان کهکشان کار می‌کنیم و سپس برای چند هفته دیگر به سراغ دیگر اتقام جویان می‌رویم. این موضوع این پروژه را برای ما تازه و هیجان انگیز نگه می‌دارد.

 

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ با ما در میان بگذارید.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب