Quantcast
لوکتو | سرنوشت مادر شخصیت کیل‌مانگر در فیلم Black Panther مشخص شد
ورود عضویت

سرنوشت مادر شخصیت کیل‌مانگر در فیلم Black Panther مشخص شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 17 اردیبهشت 1397
سرنوشت مادر شخصیت کیل‌مانگر در فیلم Black Panther مشخص شد

این متن حاوی اسپویل است و داستان فیلم Black Panther را لو می‌دهد.

براساس اخبار منتشر شده داستان زندگی شخصیت اریک استیونز ملقب به کیل‌مانر و با بازی مایکل بی.جوردن (Michael B.Jordan) در فیلم Black Panther بسیار تراژیکتر از گذشته شده است. شخصیت منفی این فیلم، در کودکی پدر خود، ان‌جوبو با بازی استرلینگ کی.براون (Sterling K.Brown) را باکشته شدن توسط شاه کشور واکاندا، ‌تی‌چاکا و با بازی جان کانی (John Kani) از دست داده و به‌تازگی نیز اعلام شد که او مادرش را نیز در همان زمان از دست داده است.

رایان کوگلر (Ryan Coogler) کارگردان فیلم Black Panther، در جریان معرفی نسخه بلوری این فیلم جزئیات بیشتری را از صحبت‌های دو شخصیت ان‌جوبو و زوری جوان با بازی دنزل ویتاکر (Denzel Whitaker) در سکانس ابتدایی فیلم ارائه کرد.

ایده اصلی این بود که وقتی شما آن دو نفر را در ابتدای فیلم مشغول صحبت می‌بینید، متوجه شوید که آنها در مورد فراری دادن او (مادر کیل‌مانگر و همسر ان‌جوبو) از زندان صحبت می‌کنند. ایده این بود که آنها هیچوقت او را از زندان بیرون نیاورند و او در همانجا بمیرد. بنابراین کیل‌مانگر مادر خود را نیز از دست داده است.

مرگ ان‌جوبو باعث شد که شخصیت کیل‌مانگر برای گرفتن انتقام خود به واکاندا سفر کند و زمانی‌که تی‌چالا با بازی چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) متوجه شد پدرش برادر خود را کشته است، یکی از شوکه کننده ترین صحنه‌های فیلم رخ داد. در انتهای فیلم نیز دیدگاه ان‌جوبو نسبت به استفاده از تکنولوژی فوق پیشرفته کشور واکاندا برای کمک به دیگر سرزمین‌های دنیا، برای عموم مردم واکاندا امری منطقی تلقی شد و همانطور که در فیلم می‌بینیم، پلنگ سیاه تصمیم می‌گیرد به دیگر به دیگر کشورها نیز کمک کند.


برچسب ها: mcu - Black Panther

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید Black Panther منتشر شد

با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Black Panther، استودیو مارول، تریلر جدیدی درباره تجهیزات جنگی این کاراکتر منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

اندی سرکیس از حضورش در فیلم Black Panther می‌ گوید

اندی سرکیس بار دیگر قرار است نقش یک مزدور به نام یولیسیس کلاو را این‌بار در فیلم Black Panther ایفا کند. مصاحبه‌ای در همین رابطه با او صورت گرفته که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

خشایار بهرامی - 09 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Black Panther
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب