Quantcast
لوکتو | فروش فیلم Avengers: Infinity War از یک میلیارد دلار عبور کرد
ورود عضویت

فروش فیلم Avengers: Infinity War از یک میلیارد دلار عبور کرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 17 اردیبهشت 1397
فروش فیلم Avengers: Infinity War از یک میلیارد دلار عبور کرد

فیلم مشترک و جدید دو استودیوی دیزنی و مارول یعنی Avengers: Infinity War توانست رکورد دیگری را از خود به جای بگذارد؛ فروش این فیلم در آمریکای شمالی تنها در 9 روز به مرز 450 میلیون دلار و در 11 روز به بیش از یک میلیارد دلار در عرصه جهانی رسید. همچنین در این آخر هفته فیلم Overboard نیز توانست عملکرد خوبی را داشته باشد و برخلاف آن، فیلم‌های Tully و Bad Samaritan ناامید کننده ظاهر شدند. همانطور که پیش بینی می‌شد فیلم Infinity War در این هفته نیز با فاصله 100 میلیون دلاری نسبت به فیلم دوم، در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت و در جایگاه دومین فیلم پرفروش در دومین آخرهفته اکران تاریخ سینما قرار گرفت. فروش این فیلم اکنون پس از گذشت ده روز 8.450 میلیون دلار است و نتوانست فیلم Star Wars: The Force Awakens را که در نه روز به این مقدار فروش دست پیدا کرده بود، پشت سر بگذارد. فروش این فیلم در عرصه بین المللی نیز در این آخر هفته در مجموع به 1.275 میلیون دلار رسید تا فروش کلی آن 16.1 میلیارد دلار شود.

بدون شک بزرگترین نکته برای اکران این فیلم در این هفته، شروع اکران آن در کشور روسیه بود که توانست با افتتاحیه 6.17 میلیون دلاری خود رکورد فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales را بشکند. کره جنوبی همچنان با 1.61 میلیون دلار صدرنشین بازار جهانی است و پس از آن کشورهای انگلستان با 2.67 میلیون دلار، مکزیک با 7.48 میلیون دلار، برزیل با 3.44 میلیون دلار و هند با 7.35 میلیون دلار در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. اکران فیلم Infinity War همچنین از تاریخ 11 می در کشور چین آغاز خواهد شد و باید دید آیا افتتاحیه آن می‌تواند فیلم‌های Captain America: Civil War با 98 میلیون دلار، Avengers: Age of Ultron با 84 میلیون دلار و Black Panther با 66 میلیون دلار را پشت سر بگذارد یا خیر.‌

فروش کلی فیلم Infinity War تنها در یازده روز به بیش از یک میلیارد دلار رسید و این سریع ترین زمانی است که یک فیلم موفق شده است به این مهم دست یابد. تاکنون فروش کلی 34 فیلم به بیش از یک میلیارد دلار رسیده است و فیلم جدید سری Avengers ششمین فیلم استودیوی مارول و 17مین فیلم دیزنی در این زمینه بوده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب