Quantcast
لوکتو | پیتر جکسون از احتمال ساخت یک فیلم ابرقهرمانانه خبر داد
ورود عضویت

پیتر جکسون از احتمال ساخت یک فیلم ابرقهرمانانه خبر داد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 20 اردیبهشت 1397
پیتر جکسون از احتمال ساخت یک فیلم ابرقهرمانانه خبر داد

پیتر جکسون سازنده سری فیلم‌های Lord of the Rings از ملاقات اخیرش با کمپانی وارنر برادرز و احتمال ساخت یک فیلم براساس کمیک بوک‌های دی‌سی در آینده خبر داد اما هنوز جزئیات بیشتری از این ملاقات منتشر نشده است.

براساس نقل قول‌ها و گزارشات منتشر شده از منابع نزدیک، جکسون و تیمش بر سر یک دوراهی قرار دارند؛ بازگشتن به دنیای میانه با ساخت سریال Lord of the Rings برای شبکه آمازون و یا انجام یک ماجراجویی جدید در دنیای گسترده دی‌سی! همچنین اینطور که مشخص است رابطه خوبی میان پیتر جکسون و وارنر برادرز وجود دارد و با توجه به کارنامه فوق العاده این فیلمساز در زمینه آثار فانتزی با ساخت سه‌گانه‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت، مطمئنا این کمپانی مایل به انجام این همکاری خواهد بود. همچنین طبق ادعای CBM دنباله فیلم ناامید کننده‌ی Justice League بدون هیچ شکی ساخته خواهد شد و ساخت فیلم‌های مستقلی مانند The Batman، Nightwing و Birds of Prey نیز در دستور کار وارنر برادرز قرار دارد با این حال حدس زدن پروژه احتمالی پیتر جکسون در دنیای دی‌سی به نوعی غیر ممکن است.

حال سوال اصلی این است که آیا وارنر برادرز از میان پروژه‌‌های متعدد موجود، پروژه مشخصی را برای جکسون در نظر دارد یا خیر؟


برچسب ها: DCEU - پیتر جکسون

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر فیلم Justice League

چیزی به اکران فیلم Justice League نمانده. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 09 آبان 1396

باکس آفیس: ثور همچنان حکمرانی می‌ کند – 13 نوامبر

گیشه سینماهای آمریکا، این هفته نیز در تسخیر فیلم Thor: Ragnarok بود و رقبای آن، حرفی برای گفتن نداشتند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 22 آبان 1396

گل گدوت در فیلم Wonder Woman 2 بازی نمی‌ کند

گل گدوت اعلام کرده که اگر یکی از تهیه‌کنندگان فیلم Wonder Woman 2 که به آزار جنسی متهم شده، از این فیلم اخراج نشود، در آن بازی نمی‌کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 22 آبان 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Justice League
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب