Quantcast
لوکتو | دلیل عدم حضور یکی از کاراکترهای مارول در فیلم Avengers: Infinity War مشخص شد
ورود عضویت

دلیل عدم حضور یکی از کاراکترهای مارول در فیلم Avengers: Infinity War مشخص شد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 21 اردیبهشت 1397
دلیل عدم حضور یکی از کاراکترهای مارول در فیلم Avengers: Infinity War مشخص شد

توجه! این پست حاوی اسپویلر است. اگر فیلم Avengers: Infinity War را ندیده‌اید، ادامه این مطلب را نخوانید.

.

.

.

یکی از شخصیت‌هایی که در تریلرهای فیلم Avengers: Infinity War حضور داشت، هالک بود و به نظر می‌رسید که نقش مهمی نیز در فیلم و مخصوصا در نبرد واکاندا خواهد داشت. در نتیجه، هنگامی که در انتهای فیلم، بروس بنر لباس مخصوص Hulkbuster را پوشید، بسیاری توقع داشتند که درون لباس تبدیل به هالک شود.

در لحظات حساس نبرد واکاندا، مشاهده کردیم که بروس بنر با لباس Hulkbuster تلاش کرد تا شخصا با Cull Obsidian مبارزه کند و بارها از هالک درخواست کرد که او را نجات دهد؛ اتفاقی که هیچوقت رخ نداد و هالک تنها در آغاز فیلم نبردی ناموفق با ثانوس داشت و بروس بنر به تنهایی از شر Cull Obsidian خلاص شد. حتی در انتهای فیلم نیز هالک در مقابل ثانوس ظاهر نشد و در بروس بنر مخفی شد.

جو و آنتونی روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War، در یک جلسه آموزشی در واشنگتن، دلیل وقوع همچین اتفاقی را شرح دادند. این دو اقرار کردند که تماشاگران عادت کرده‌اند تا در لحظات حساسی که جان بروس بنر در خطر است، شاهد تبدیل شدن او به هالک باشند، به همین دلیل احتمالا بسیاری منتظر پدیدار شدن او در نبرد نهایی بودند، اما فیلمسازان تصمیم گرفتند تا از این موقعیت‌ها استفاده کنند و بروس بنر را شخصیتی نشان دهند که آنقدر باهوش است تا بتواند به نحوی خود را نجات دهد یا با ثانوس مقابله کند.

avengers

این دو همچنین اعلام کردند که حضور هالک در تریلرها و تبلیغات فیلم هم جنبه بازاریابی داشته و هم برای مخفی کردن اتفاقات درون فیلم صورت گرفته است. این دو همچنین درباره حضور هالک در فیلم Avengers 4 نظری ندادند.

 

فیلم Avengers: Infinity War هم اکنون در سراسر دنیا در حال اکران است و در کمتر از دو هفته، فروشی بیشتر از یک میلیارد دلار داشته است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب