Quantcast
لوکتو | Monster Hunter Generations برای کنسول سوییچ عرضه خواهد شد
ورود عضویت

Monster Hunter Generations برای کنسول سوییچ عرضه خواهد شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 22 اردیبهشت 1397
Monster Hunter Generations برای کنسول سوییچ عرضه خواهد شد

شرکت کپکام (Capcom) با عرضه عنوان Monster Hunter World، توانست  قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد و بهترین سال مالی این شرکت از ابتدای تاسیس آن‌را به ثبت برساند. همین موضوع باعث شد تا دارندگان کنسول نینتندو سوییچ از این شرکت بخواهند تا تجربه‌ای مشابه را برای کنسول جدید نینتندو ارائه کند.

حال این شرکت در حرکتی عجیب، به جای عرضه نسخه World، قصد دارد تا نسخه Monster Hunter Generations را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند. این بازی که در کشور ژاپن با نام Monster Hunter XX به بازار عرضه شده است، در سال ۲۰۱۵ برای کنسول Nintendo 3DS ساخته شده بود و در نسخه نهایی کنسول سوییچ، با نام Monster Hunter Generations Ultimate شناخته خواهد شد.

این بازی قرار است در نمایشگاه E3 پیش‌رو به صورت رسمی معرفی شده و پس از آن، در تاریخ ششم شهریور‌ماه برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. 


برچسب ها: Capcom - Monster Hunter

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Monster Hunter Generations Ultimate
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب