Quantcast
لوکتو | ساخت سریال The Perfectionists تایید شد
ورود عضویت

ساخت سریال The Perfectionists تایید شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 25 اردیبهشت 1397
ساخت سریال The Perfectionists تایید شد

به گزارش وبسایت ورایتی ساخت قسمت پایلوت سریال The Perfectionists که اسپین آف سریال Pretty Little Liars محسوب می‌شود، توسط شبکه فری‌فرم سفارش داده شده است و فصل اول آن در ده قسمت و در تاریخ نامشخصی از سال 2019 پخش خواهد شد. آی. مارلین کینگ (I. Marlene King) شورانر سریال اصلی، فیلمنامه قسمت پایلوت را نوشته است و به همراه لزلی مورگنشتاین (Leslie Morgenstein)، چارلی کریگ (Charlie Craig) و جینا جیرولامو (Gina Girolamo) به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در پروژه این سریال حضور دارد. الیزابت آلن روزن‌بوم (Elizabeth Allen Rosenbaum) کارگردانی قسمت پایلوت را برعهده خواهد داشت.

درسریال The Perfectionist که با اقتباس از رمانی به همین نام نوشته‌ی سارا شپرد (Sara Shepard) ساخته می‌شود، ساشا پیترز (Sasha Pieterse) و جنل پاریش (Janel Parrish) درنقش‌های خود از سریال اصلی بازخواهند گشت. این سریال برای مدت طولانی است که در دست ساخت است و سوفیا کارسون (Sofia Carson)، سیدنی پارک (Sydney Park)، الی براون (Eli Brown)، کلی رادرفورد (Kelly Rutherford) و هیلی ارین (Hayley Erin) دیگربازیگران آن هستند. اتفاقات سریال The Perfectionists در شهری به نام بیکن هایتز رخ می‌دهد و زندگی سه دوست را به تصویر می‌کشد که هرکدام با استرس سرپرست بودن دست و پنجه نرم می‌کند اما بعد از رخ دادن اولین قتل در شهر، هرکدام از آنها پشت یک راز، دروغ و بهانه مخفی می‌شود.

سریال Pretty Little Liars سال گذشته و پس از گذشت پنج فصل و 160 قسمت از آن پایان یافت.


برچسب ها: The Perfectionists

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

سریال اختصاصی شخصیت های لوکی و اسکارلت ویچ ساخته خواهد شد

دیزنی به تازگی اعلام کرده است که با شروع سرویس استریم دیزنی پلی، آثار مستقلی از برخی از شخصیتهای دنیای سینمایی مارول برای این سرویس ساخته خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 شهریور 1397

سریال Game of Thrones قرار بود 13 فصل داشته باشد

جورج آر. آر. مارتین خالق دنیای Game of Throne، در مراسم امی شب گذشته در مورد امکان طولانیتر بودن این سریال صحبت کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

چرا ساخت فصل آخر سریال Game of Thrones طول کشیده است؟

بی‌شک یکی از مهم‌ترین سوالی که هر طرفدار سریال Game of Thrones در یک سال و نیم اخیر در ذهنش داشته است؛ زمان پخش فصل آخر این سریال است. با لوکتو همراه باشید تا بدانیم که چرا باید برای فصل هشتم صبر کنیم.

محمد مهدی مبارکی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب