Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers 4 ممکن است پایان کار کریس همسورث در نقش ثور نباشد
ورود عضویت

فیلم Avengers 4 ممکن است پایان کار کریس همسورث در نقش ثور نباشد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 26 اردیبهشت 1397
فیلم Avengers 4 ممکن است پایان کار کریس همسورث در نقش ثور نباشد

با توجه به گفته‌های امروز کریس همسورث (Chris Hemsworth) در اینستاگرام، فیلم Avengers 4 ممکن است پایان کار کریس همسورث در نقش ثور نباشد. وی با انتشار ویدیویی ضمن قدردانی از همه طرفداران برای استقبال خوبشان از فیلم  Avengers: Infinity War در کشور چین، اشاره‌ای به امکان حضورش در دنیای سینمایی مارول پس از فیلم چهارم سری انتقام جویان داشت و گفت:

این بزرگترین افتتاحیه یک فیلم ابرقهرمانانه بود. این فیلم همچنان به رکوردشکنی‌هایش ادامه می‌دهد و همانطور که قبلا گفتم، بازهم می‌گویم که از همه‌ی شما سپاس گذارم. از همه‌ی کسانی که به حمایت از این شخصیت‌ها و دنیای مارول ادامه می‌دهند، متشکرم و اگر شما اجازه دهید، ما قصد داریم که آنها ]آن شخصیت‌ها[ را مجددا در اختیار شما قرار دهیم.

با توجه به پایان یافتن قراداد بسیاری از بازیگران با استودیوی مارول پس از فیلم Avengers4، شایعات زیادی در مورد خارج شدن همیشگی شخصیت‌های آنها از این دنیای سینمایی به گوش می‌رسد با این حال به‌نظر می‌آید که قرار است کریس همسورث در چندین عنوان دیگر نیز در نقش خدای رعد حضور یابد اما هنوز این مورد به صورت رسمی اعلام نشده است.


برچسب ها: mcu - Avengers 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب