Quantcast
لوکتو | استودیو Boss Key Productions منحل شد
ورود عضویت

استودیو Boss Key Productions منحل شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 26 اردیبهشت 1397
استودیو Boss Key Productions منحل شد

خبر کوتاه و ناراحت کننده : استودیو Boss Key Productions که تولید عناوینی همچون LawBreakers و Radical Heights را بر عهده داشت، به صورت رسمی منحل شد. 

کلیف بلیزینسکی (Cliff Bleszinski) موسس و رئیس این استودیو در بیانیه‌ای کوتاه، پایان کار این استودیو را رسما اعلام کرد. 

بلیزینسکی در توییتر رسمی این شرکت، پایان کار این استودیو تنها یک ماه پس از عرضه بازی Radical Heights را اعلام کرد. بیانه وی به شرح زیر است :‌

از امروز، استودیو Boss Key Productions دیگر وجود خارجی ندارد. 

چهار سال پیش، من اقدام به تاسیس استودیویی در سطح جهانی کردم و تعدادی از بهترین استعداد‌های فعال در صنعت بازیسازی را استخدام کردم. این افراد با جدیت و بدون خستگی کار کردند تا محصولاتی با کیفیت را به بازار عرضه کنند و در حالی که فراز و نشیب‌های زیادی را طی کردیم، دوست دارم فکر کنم که در از این مسیر لذت برده‌ایم. Lawbreakers یک عنوان فوق‌العاده بود ولی متاسفانه در جلب نظرات موفق عمل نکرد. حتی در آخرین تلاش، ما سعی کردیم که قواعد سبک Battle Royale را به هم بریزیم و Radical Heights در این موضوع موفق شد، اما حیف که بسیار کم و بسیار دیر ظاهر شدیم. 

من قصد دارم تا مدتی را به مرخصی بروم و روی خودم و خانواده‌ام تمرکز کنم. دنیای بازیسازی تا ابد قسمتی از من خواهد بود و امیدوارم که چیز جدیدی را مدتی دیگر به دنیا ارائه کنم. هرچند که الان نیاز دارم که کنار بروم و برای مدت زمانی، به خودم رسیدگی کنم. 

این پیام به تمام کسانی است که از من و استودیو‌ پشتیبانی کردند: از همه‌ی شما از صمیم قلب متشکرم و از تمامی کسانی که برای من کار کردند، کمال تشکر را دارم.

سرور‌های بازی Radical Heights تا آینده‌ای نزدیک فعال خواهند ماند. 

شاید در صورت موفقیت بازی LawBreakers، اوضاع امروزی این استودیو به حالت دیگری بود و شاهد موفقیت‌های روز افزون این بازی بودیم. عنوانی که از نظر کیفیت و کمیت تقریبا هیچ ایرادی نداشت و گیم‌پلی آن فوق‌العاده جذاب بود، اما اشتباهات بازاریابی بسیار شدید این عنوان، باعث شد تا به آن‌چه که حق این بازی بود نرسد و سرور‌های بازی تنها یک ماه پس از عرضه، خالی شود. 

 


برچسب ها: cliff bleszinski

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مدیر عامل Take-Two اعلام کرد Red Dead Redemption 2 به هیچ عنوان دوباره تاخیر نخواهد خورد

مدیر عامل شرکت Take-Two اعلام کرد که تاریخ عرضه‌ی بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 تاخیر دیگری نمی‌خورد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 خرداد 1397

آیا بازی Modern Warfare 4 عنوان بعدی سری Call of Duty خواهد بود؟

طبق گزارش‌های منتشر شده بازی Modern Warfare 4 عنوان بعدی سری Call of Duty خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 01 خرداد 1397

رئیس سونی از زمان عرضه پلی استیشن 5 خبر داد

رئیس سونی در مصاحبه‌ای در ژاپن زمان عرضه‌ی PlayStation بعدی را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید

هومن طیارزاده - 02 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب