Quantcast
لوکتو | استودیو Boss Key Productions منحل شد
ورود عضویت

استودیو Boss Key Productions منحل شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 26 اردیبهشت 1397
استودیو Boss Key Productions منحل شد

خبر کوتاه و ناراحت کننده : استودیو Boss Key Productions که تولید عناوینی همچون LawBreakers و Radical Heights را بر عهده داشت، به صورت رسمی منحل شد. 

کلیف بلیزینسکی (Cliff Bleszinski) موسس و رئیس این استودیو در بیانیه‌ای کوتاه، پایان کار این استودیو را رسما اعلام کرد. 

بلیزینسکی در توییتر رسمی این شرکت، پایان کار این استودیو تنها یک ماه پس از عرضه بازی Radical Heights را اعلام کرد. بیانه وی به شرح زیر است :‌

از امروز، استودیو Boss Key Productions دیگر وجود خارجی ندارد. 

چهار سال پیش، من اقدام به تاسیس استودیویی در سطح جهانی کردم و تعدادی از بهترین استعداد‌های فعال در صنعت بازیسازی را استخدام کردم. این افراد با جدیت و بدون خستگی کار کردند تا محصولاتی با کیفیت را به بازار عرضه کنند و در حالی که فراز و نشیب‌های زیادی را طی کردیم، دوست دارم فکر کنم که در از این مسیر لذت برده‌ایم. Lawbreakers یک عنوان فوق‌العاده بود ولی متاسفانه در جلب نظرات موفق عمل نکرد. حتی در آخرین تلاش، ما سعی کردیم که قواعد سبک Battle Royale را به هم بریزیم و Radical Heights در این موضوع موفق شد، اما حیف که بسیار کم و بسیار دیر ظاهر شدیم. 

من قصد دارم تا مدتی را به مرخصی بروم و روی خودم و خانواده‌ام تمرکز کنم. دنیای بازیسازی تا ابد قسمتی از من خواهد بود و امیدوارم که چیز جدیدی را مدتی دیگر به دنیا ارائه کنم. هرچند که الان نیاز دارم که کنار بروم و برای مدت زمانی، به خودم رسیدگی کنم. 

این پیام به تمام کسانی است که از من و استودیو‌ پشتیبانی کردند: از همه‌ی شما از صمیم قلب متشکرم و از تمامی کسانی که برای من کار کردند، کمال تشکر را دارم.

سرور‌های بازی Radical Heights تا آینده‌ای نزدیک فعال خواهند ماند. 

شاید در صورت موفقیت بازی LawBreakers، اوضاع امروزی این استودیو به حالت دیگری بود و شاهد موفقیت‌های روز افزون این بازی بودیم. عنوانی که از نظر کیفیت و کمیت تقریبا هیچ ایرادی نداشت و گیم‌پلی آن فوق‌العاده جذاب بود، اما اشتباهات بازاریابی بسیار شدید این عنوان، باعث شد تا به آن‌چه که حق این بازی بود نرسد و سرور‌های بازی تنها یک ماه پس از عرضه، خالی شود. 

 


برچسب ها: cliff bleszinski

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب