Quantcast
لوکتو | انتشار بازی Metro Exodus با تاخیر مواجه شد
ورود عضویت

انتشار بازی Metro Exodus با تاخیر مواجه شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 27 اردیبهشت 1397
انتشار بازی Metro Exodus با تاخیر مواجه شد

طبق اخبار منتشر شده، انتشار بازی Metro Exodus با تاخیر مواجه شده است و در اوایل سال 2019 شاهد عرضه این عنوان خواهیم بود. سومین بازی از سری آخرالزمانی کمپانی THQ در رویداد E3 سال 2017 و در جریان کنفرانس کمپانی ماکروسافت با نمایش تریلری از آن معرفی شد. در این تریلر محیط ویران شده و برفی بازی، تونل‌های مخوف همیشگی این سری با موجودات جهش یافته بر اثر انفجارهای هسته‌ای و در نهایت شخصیت بازی را دیدیم که برای راه یابی به سطح زمین مبارزه می‌کند؛ دومین تریلر سینمایی این بازی نیز در جشنواره The Game Awards ماه دسامبر گذشته منتشر شد. بازی Metro Exodus همانند دوبازی پیشین این سری بر اساس سری رمان‌های دمیتری گلاخوفسکی (Dmitry Glukhovsky) ساخته می‌‌شود.

این عنوان در ابتدا برای انتشار در سال جاری برنامه ریزی شده بود اما طبق بیانیه مشترک 4A Games و ناشر آنDeep Silver ساخت و توسعه‌‌ی این عناون به خوبی درحال انجام است و علت تغییر زمان انتشار آن، عرضه بازی با بالاترین کیفیت ممکن اعلام شده است.

اگر تا به امروز دو عنوان ابتدایی این مجموعه یعنی بازی‌های Metro 2033 و Last Light را بازی نکرده‌اید، این تاخیر ایجاد شده زمان مناسبی برای تجربه‌های آنها محسوب می‌شود.


برچسب ها: Metro Exodus

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲

در بازی Cyberpunk 2077 نمی‌توان ماشین‌ های پرنده را کنترل کرد

یکی از رویاهایی که منتظر بودیم تا با عرضه بازی Cyberpunk 2077 به وقوع بپیوندد؛ کنترل ماشین‌ها در بین زمین و آسمان بود که به نظر می‌رسدد این اتفاق نمی‌افتد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 01 تیر 1397

بازی PUBG نیمی از بازیکنانش را در استیم از ژانویه دست داده است

به نظر می‌رسد با ورود رقبای جدید و جدّی در بخش بازی‌های Battle Royal، بازی PUBG که یکی از اولین آثار در این ژانر است، با ضربه‌های شدیدی رو به رو ساخته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 02 تیر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Metro: Exodus
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب