Quantcast
لوکتو | تهیه کننده فیلم Black Panther مرگ یکی از شخصیت‌های فیلم را تایید کرد
ورود عضویت

تهیه کننده فیلم Black Panther مرگ یکی از شخصیت‌های فیلم را تایید کرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 27 اردیبهشت 1397
تهیه کننده فیلم Black Panther مرگ یکی از شخصیت‌های فیلم را تایید کرد

این متن حاوی اسپویل از داستان فیلم Black Panther است.

درجریان فیلم Black Panther چندین شخصیت فیلم در جنگ داخلی کشور واکاندا کشته شدند، حال امروز نیت مور (Nate Moore) تهیه کننده اجرایی این فیلم مرگ یکی از شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران را تایید کرد. در دومین پرده فیلم Black Panther، شخصیت یولسیس کلاو با بازی اندی سرکیس (Andy Serkis)  توسط کیل‌مانگر کشته و جسد وی به کشور واکاندا تحویل داده شد اما با توجه به شخصیت غیرقابل پیش‌بینی کلاو طرفداران امیدوار بودن که به نوعی او زنده مانده باشد. با این حال طبق گفته‌های تهیه کننده این فیلم می‌دانیم که دیگر این اتفاق رخ نخواهد داد و شخصیت کلاو برای همیشه از دنیای سینمایی مارول حذف شده است.

این تصمیم از همان ابتدای شروع پروژه گرفته شده بود چراکه می‌دانستیم شخصیت کیل‌مانگر نقش منفی اصلی فیلم است و کلاو واقعا مرده است. ما فقط می‌خواهیم تا آنجایی که داستان در مورد یک شخصیت داریم، کار با آن شخصیت را ادامه دهیم و مطمئن نیستم که چه مقدار داستان دیگر می‌توانستیم برای شخصیت کلاو بیان کنیم اما هنوز از داشتن اندی در این پروژه بسیار خوش شانس هستیم.

همچنین در زمان اکران فیلم Black Panther اندی سرکیس در گفت و با وبسایت کمیک بوک از خروج احتمالی‌اش از دنیای سینمایی مارول خبر داد و گفت:

من سال سختی را پشت سرگذاشته‌ام. من شخصیت‌های سزار، اسنوک و کلاو را از دست دادم. من دوست داشتم که ادامه دهم، اما چه کسی می‌داند که چه پیش می‌آید؟


برچسب ها: mcu - Black Panther

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید Black Panther منتشر شد

با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Black Panther، استودیو مارول، تریلر جدیدی درباره تجهیزات جنگی این کاراکتر منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

اندی سرکیس از حضورش در فیلم Black Panther می‌ گوید

اندی سرکیس بار دیگر قرار است نقش یک مزدور به نام یولیسیس کلاو را این‌بار در فیلم Black Panther ایفا کند. مصاحبه‌ای در همین رابطه با او صورت گرفته که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

خشایار بهرامی - 09 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Black Panther
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب