Quantcast
لوکتو | جیمز رانسون به فیلم IT: Chapter Two پیوست
ورود عضویت

جیمز رانسون به فیلم IT: Chapter Two پیوست

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 27 اردیبهشت 1397
جیمز رانسون به فیلم IT: Chapter Two پیوست

طرفداران فیلم‌های ترسناک بدون شک منتظر هستند که ببیند چه بازیگرانی نقش ورژن بالغ اعضای کلاب بازنده‌ها را در فیلم IT: Chapter Two که همانند فیلم اول با اقتباس از رمان استفن کینگ (Stephen King) ساخته می‌شود، ایفا خواهند کرد. پیش از این حضور جسیکا چاستین (Jessica Chastain) در نقش بزرگسال شخصیت بورلی تایید شده است و بیل هدر (Bill Hader) و جیمز مک‌اوی (James McAvoy) برای بازی در نقش‌ بزرگسال شخصیت‌های بیل و ریچی در حال مذاکره هستند. روز گذشته نیز جیمز رانسون (James Ransone)  ستاره‌ی فیلم Sinister حضورش در نقش بزرگسال شخصیت ادی کاسپراک را با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در توییتر تایید کرد.

رانسون پیش از این با بازی درسریال‌های شبکه HBO مانند The Wire، Treme و Generation Kill و فیلم‌های Broken City، فرنچایز Sinister و Red Hook Summer نام و نشانی را برای خود فراهم کرده است. در فیلم IT: Chapter Two همه‌ی ستارگان نوجوان فیلم اول بازخواهند گشت و شایعاتی در مورد حضور ادریس البا (Idris Elba) به عنوان مایک نیز به گوش می‌رسد.

داستان فیلم IT: Chapter Two چند دهه پس از اتفاقات فیلم اول رخ می‌دهد که همه‌ی اعضای کلاب بازنده‌ها با بازگشت پنی وایز با بازی بیل اسکارسگارد (Bill Skarsgard) به شهرشان فراخوانده می‌شوند اما به دلیل برخی رویدادهای ماورالطبیعه آنها خاطرات دقیق و مشخصی از رویارویی‌شان با پنی وایز در دوران نوجوانی‌شان ندارند و برای انجام مبارزه نهایی با وی باید بتوانند خاطرات خو درا بازگردانند. این فیلم در تاریخ 28 شهریور 1397 (19 سپتامبر 2018) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

۶

نقد فیلم It: Chapter One

فیلم It: Chapter One، کاراکتر فوق‌العاده‌ای به نام پنی‌وایز، دلقک خندان را با بازی بیل اسکارسگارد معرفی می‌کند، اما به هیچ وجه به وی فرصت خودنمایی نمی‌دهد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 29 آذر 1396
۱

از فیلم It: Chapter Two چه انتظاراتی داریم؟

فیلم It: Chapter One، پدیده سال بود و موفقیت عظیمی داشت و همین امر باعث شده تا انتظارات از فیلم به شدت بالا برود. با لوکتو همراه باشید تا انتظارات طرفداران را از فیلم It: Chapter Two مرور کنیم.

رامتین کاظمی - 07 دی 1396

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


It: Chapter One
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب