Quantcast
لوکتو | آیا کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War به DCEU می روند؟
ورود عضویت

آیا کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War به DCEU می روند؟

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 27 اردیبهشت 1397
آیا کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War به DCEU می روند؟

کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War آینده خود را در مارول می‌بینند. جو و آنتونی روسو، در یک رویداد آموزشی وابسته به سازمان اسمیتسونیان در واشنگتن، به سوالات طرفداران پاسخ دادند و درباره کار روی کامیک‌بوک‌های DC Comics و تفاوت آن‌ها با دنیای سینمایی مارول نظر دادند.

در این رویداد، آنتونی روسو اعلام کرد که او و برادرش تصمیمی برای ساخت اثری از کامیک‌بوک‌های DC ندارند و از کودکی طرفدار کامیک‌بوک‌های مارول بوده‌اند. جو روسو اعلام کرد که او هنوز کامیک‌بوک‌های قدیمی مارول را دارد.

 

جو روسو ادامه داد که آن‌ها هیچوقت نتوانستند با کاراکترهای DC چندان ارتباط برقرار کنند و این کاراکترها اکثرا قدرت‌های مشابهی دارند و بسیار قوی‌تر از کاراکترهای مارول هستند. این دو برادر در شهر کلیولند بزرگ‌شده‌اند که به دلیل مشکلات اقتصادی‌اش، اغلب مایه خنده دیگر آمریکایی‌ها بوده و به همین دلیل آن‌ها مشکلات زیادی را برای رسیدن به موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. از این نظر کاراکترهای مارول که نسبتا انسان‌هایی معمولی‌تر با قدرت‌هایی کمتر نسبت به قهرمانان DC هستند، برای برادران روسو ملموس‌تر بوده‌اند.

 

در پایان، جو روسو اعلام کرد که در میان کاراکترهای DC، بتمن کاراکتر مورد علاقه اوست زیرا شخصیتی انسانی، شکننده و قابل درک دارد و نسبت به دیگر اعضای لیگ عدالت قابل باورتر است.

 

فیلم Avengers: Infinity War هم اکنون در حال اکران است و همچنان به رکوردشکنی‌های خود ادامه می‌دهد.


برچسب ها: DCEU - mcu

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب