Quantcast
لوکتو | بازیگران جدید فصل چهارم سریال Narcos مشخص شدند
ورود عضویت

بازیگران جدید فصل چهارم سریال Narcos مشخص شدند

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 29 اردیبهشت 1397
بازیگران جدید فصل چهارم سریال Narcos مشخص شدند

در مصاحبه با وبسایت ورایتی در LA Screenings، اریک نیومن (Eric Newman) شورانر و تهیه کننده اجرایی سریال Narcos نام بازیگران کلیدی را که در فصل چهارم به این سریال خواهند پیوست، منتشر کرد. فصل جدید و مورد انتظار این سریال در کشور مکزیک فیلمبرداری می‌شود و انتظار می‌رود که همانند فصل‌های گذشته در فصل پاییز پخش شود. طبق اعلام پیشین عوامل سازنده، دیگو لونا (Diego Luna) و مایکل پنا (Michael Pena) ایفاگر نقش‌های اصلی فصل چهارم این سریال خواهند بود و تناک اوئرتا (Tenoch Huerta) ستاره‌ی فیلم Specter، خوآکین کوسیو (Joaquin Cosio) ستاره‌ی فیلم Quantum of Solace، ترسا رویز (Teresa Ruiz) ستاره‌ی فیلم The Last Ship) و آلیسا دیاز (Alyssa Diaz) ستاره‌ی فیلم Red Dawn دیگر بازیگران جدید فصل چهارم این سریال محسوب می‌شوند.

لونا و پنا در این فصل جانشین ستارگان قبلی این سریال یعنی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بوید هالبروک (Boyd Halbrook) می‌شوند که به عنوان دو مامور اداره مبارزه با مواد مخدر توانستند پابلو اسکوبار را متوقف نمایند اما با کشته شدن وی، کالی کارتل قدرت را به دست گرفت. شایان ذکر است که هالبروک در فصل دوم از این سریال جدا شد تا از آن پس پاسکال نقش اصلی این سریال را ایفا کند؛ علاوه بر این واگنر مورا (Wagner Moura) ایفاگر نقش پابلو اسکوبار نیز پس از اتمام فصل دوم این سریال را ترک کرد.

در فصل چهارم این سریال شاهد مبارزه با قاچاق مواد مخدر در کشور مکزیک خواهیم بود و لونا و پنا هردو بازیگران مکزیکی و مکزیکی-آمریکایی تباری هستند که رهبری تیم بازیگری تقریبا مکزیکی این فصل را برعهده دارند و تنها بازیگر مشخصی که از فصل‌های قبل این سریال در فصل جدید بازخواهد گشت، جوزه ماریا یازپیک (Jose Maria Yazpik) است که در فصل سوم نیز حضور داشت است.

همچنین در پروژه فصل جدید سریال Narcos آمات اسکلانته (Amat Escalante)، فیلمساز مطرح مکزیکی و برنده جایزه شیر نقره‌ای در جشنواره فیلم ونیز 2016 و آلونسو رویزپالاسیوس (Alonso Ruizpalacios) برنده جایزه خرس نقره‌ای جشنواره فیلم برلین نیز به همراه اندی بیز (Andy Baiz) کارگردان برخی از قسمت‌های فصل اول این سریال، کارگردانی قسمت‌های فصل چهارم این سریال را برعهده خواهند داشت.


برچسب ها: Narcos

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

احتمال حضور پدرو پاسکال در سریال Star Wars

پدرو پاسکال ستاره سابق سریال Game of Thrones برای بازی در سریال لایو اکشن Star Wars در نظر گرفته شده است. با لوکتو همراه باشید

خشایار بهرامی - 12 مهر 1397

پدرو پاسکال به سریال Star Wars: The Mandalorian پیوست

پدرو پاسکال ستاره سریالهای Narcos و Game of Thrones به Star Wars: The Mandalorian پیوست. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 23 آبان 1397

نامزدهای جوایز Critics Choice Awards معرفی شدند

نامزدهای بیست و چهارمین دوره جوایز انجمن منتقدان معرفی شدند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 19 آذر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Narcos
(سریال خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب