Quantcast
لوکتو | فروش فیلم Deadpool 2 به بیش از 300 میلیون دلار در بازار جهانی رسید
ورود عضویت

فروش فیلم Deadpool 2 به بیش از 300 میلیون دلار در بازار جهانی رسید

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 31 اردیبهشت 1397
فروش فیلم Deadpool 2 به بیش از 300 میلیون دلار در بازار جهانی رسید

اگرچه انتظار می‌رفت فیلم Deadpool 2 رکورد فروش فیلم‌های با درجه سنی R را در اولین آخر هفته اکرانش بشکند، این فیلم نتوانست فروش فیلم قبلی خود از این سری را پشت سر بگذارد و در جایگاه دوم قرار گرفت و این درحالی است که فیلم Avengers: Infinity War همچنان به عملکرد خوبش برای چهارمین آخرین هفته متوالی ادامه می‌دهد.

همه پیش بینی‌ها حاکی از این بودند که فیلم Deadpool 2 در اولین آخرین هفته اکران خود فیلم‌های Deadpool و IT را پشت سرخواهد گذاشت و به پرفروش ترین فیلم با درجه سنی R بدل خواهد شد اما این فیلم تنها 125 میلیون فروش داشت و پشت سر فیلم اول این مجموعه با 132.4 میلیون دلار فروش در این بازه زمانی قرار گرفت. با این حال شایان ذکر است که که این فیلم با فروش 6.18 میلیون دلاری خود در جریان پیش نمایشش در روز پنجشنبه و فروش 3.53 میلیون دلاریش در روز اول اکران در بین فیلم‌های با این درجه سنی رکورد دار است و فروش کلی آن نیز اکنون به بیش از ۳۰۰ میلیون دلار رسیده است. افتتاحیه این فیلم همچنین به دومین فیلم افتتاحیه بزرگ در میان آثار کمپانی فاکس بدل شد. فیلم Deadpool 2 همچنان باید با فیلم Infinity War در گیشه رقابت کند و در آینده نزدیک نیز فیلم Solo: A Star wars Story با اکران در 4200 سالن سینما به این رقابت خواهد پیوست.

فیلم Avengers: Infinity War نیز با فروش 7.28 میلیون دلاریش توانست فروش کلی خود در آمریکای شمالی را تنها پس از گذشت 24 روز از اکرانش به 595 میلیون دلار برساند و به هشتمین فیلم پرفروش در باکس آفیس داخلی بدل شود. این فیلم در بازارجهانی نیز 4.84 میلیون دلار فروش داشت تا فروش کلی آن به 81.1 میلیارد دلار برسد تا پس از فیلم‌های Avatar و Titanic در جایگاه سوم پرفروش ترین فیلم‌های تاریخ قرار گیرد. این فیلم همچنین رکورد فروش یک فیلم غربی درکشورهای تایلند و هند را به ترتیب با فروش 7.17 و 8.42 میلیون دلاری خود نیز شکست.

درجایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته فیلم Book Club ساخته جدید پارامونت پیکچرز قرار دارد که طبق پیش بینی‌ها توانست به 5.12 میلیون دلار فروش دست یابد و پس از آن فیلم Life of the Party  با 7.7 میلیون دلار فروش در این آخرهفته قرار دارد. در رتبه پنجم جدول باکس آفیس این آخرهفته فیلم Breaking In با بازی گابریل یونین (Gabrielle Union) قرار دارد که با بودجه ساخت 6 میلیون دلاریش به 47.6 میلیون دلار فروش دست یافت.


برچسب ها: فیلم Deadpool 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تیزر جدید فیلم Deadpool 2 منتشر شد؛ ددپول در نقش باب راس

تیزر جدید فیلم Deadpool 2، شب گذشته با عنوان Wet on Wet منتشر شد و در آن، ددپول در قالب باب راس فرو رفته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آبان 1396

دیزنی همچنان در پی خرید کمپانی فاکس قرن بیستم است

پس از وقفه‌ای کوتاه، کمپانی دیزنی، مذاکرات برای خرید کمپانی فاکس قرن بیستم را از سر گرفته است و احتمالا در آینده‌ای نزدیک، سرنوشت کمپانی فاکس قرن بیستم مشخص می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 15 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Deadpool 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب