Quantcast
لوکتو | شایعه: مهران مدیری با شب های برره ۲ به تلویزیون بازخواهد گشت
ورود عضویت

شایعه: مهران مدیری با شب های برره ۲ به تلویزیون بازخواهد گشت

توسط حسام افرومند در تاریخ 02 خرداد 1397
شایعه: مهران مدیری با شب های برره ۲ به تلویزیون بازخواهد گشت

با انتشار عکسی از مهران مدیری، برادران قاسم‌خانی، امیر مهدی ژوله و سیامک انصاری، بار دیگر گمانه‌زنی‌ها درباره اثر بعدی مهران مدیری در تلویزیون بیشتر شد.
همزمان شدن انتشار این عکس با جمله خبر آمد خبری در راه است و گفته‌های مرتضی میرباقری، معاون سیما که گفته بود مهران مدیری با یک سریال ۹۰ شبی برمی‌گردد. با او که علاقه‌مند به ساخت سریالی پس از دورهمی بود مذاکراتی انجام شده است و متون آن درحال نگارش است. مسئولیت این کار نیز برعهده سیما فیلم است، باعث شده تا بسیاری به این دیدار واکنش نشان دادند و دیدار همکاران سابق پروژه شب های برره را شروعی دوباره برای این پروژه قلمداد کردند.
مهران قاسم خانی هم درباره این تصویر گفته است: عکس، یک عکس دوستانه بود که با جمع شدن ما پس از مدت‌ها، عکسی گرفتیم. بله، دوستان درحال حاضر مشغول اجرای پروژه‌ای هستند.
گمانه‌زنی‌ها و خبرها، طی روزهای گذشته در مورد سریال جدید مهران مدیری در صدا و سیما، بیشتر درباره دو مجموعه مرد سه هزار چهره و شب های برره 2 است. البته می‌توان گفته که با توجه به حضور احتمالی پیمان و مهراب قاسم‌خانی و امیر مهدی ژوله احتمال ساخت شب های برره 2 بیشتر خواهد بود.
شب‌های برره سریالی بود به کارگردانی مهران مدیری که از تاریخ دوم مهر ۱۳۸۴ تا ۱۸ بهمن ۱۳۸۴ از شبکهٔ سوم سیما پخش می‌شد.
نظر شما چیست؟ آیا از ساخت شب‌های برره ۲ استقبال می‌کنید؟شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای بخش تلویزیون جشن حافظ معرفی شدند

مجله دنیای تصویر ساعاتی پیش نامزدهای بخش تلویزیون جشن حافظ را معرفی کرد که نام دو سریال پایتخت و شهرزاد در میان این نامزدها برجسته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 15 مرداد 1397

سانسور صدا و سیما در سریال رهایم نکن

محمدمهدی عسگرپور کارگردان سریال رهایم نکن به حذف یکی از سکانس‌های این سریال توسط صدا و سیما واکنش نشان داد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 11 خرداد 1397

محمدرضا گلزار با میلیونرشو مجری تلویزیون می شود

به‌نظر می‌رسد به‌زودی محمدرضا گلزار مجری یک برنامه تلویزیونی شود. با لوکتو و جزییات این خبر همراه باشید.

حامد افرومند - 03 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب