Quantcast
لوکتو | لتیشا رایت از آینده خود در فیلم Black Panther می گوید
ورود عضویت

لتیشا رایت از آینده خود در فیلم Black Panther می گوید

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 08 خرداد 1397
لتیشا رایت از آینده خود در فیلم Black Panther می گوید

لتیشا رایت (Letitia Wright) ایفاگر نقش کاراکتر شوری در فیلم Black Panther، در جریان شو اخیر MCM Comic-con در شهر لندن اعلام کرد که این شخصیت ممکن است در آینده رهبری کشور واکاندا را برعهده داشته باشد.

رایت در پاسخ به سوال یکی از مخاطبین حاضر در شو که پرسید آیا او برای رهبری موقت کشور واکاندا پس از اقدامات تانوس در فیلم Avengers: Infinity War آماده است یا خیر، پاسخ داد: اگر بخواهیم نسبت به کمیک بوک‌ها دقیق باشیم، بله. سرنوشت کاراکتر شوری پس از فیلم Infinity War نامشخص ماند با این حال در کمیک بوک‌ها نبوغ ذهنی بالای او، مهارت‌های رزمی و دیگر تواناهایی او باعث می‌شوند که او برای رهبری واکاندا و پوشیدن لباس بلک پنتر مورد تایید باشد. رایت افزود:

من در این حالت بودم و از خودم می‌پرسیدم که چه فشاری بر روی پرنسس دیزنی وجود دارد؟ آیا من باید بهترین باشم؟ سپس فهمیدم که همه مشغول بحث در مورد داشتن یک شخصیت زن متفاوت در دنیای سینمایی مارول و دنیای دیزنی هستند. من جدا برای حضور در این نقش مفتخر هستم. من با فیلم‌های دیزنی و پرنسس‌های دیزنی بزرگ شدم و آنها اصلا شبیه من نبودند. اما شما اکنون می‌توانید بروید و اکشن فیگورها را بخرید و بگویید این پرنسس دیزنی است!


برچسب ها: mcu - Black Panther

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید Black Panther منتشر شد

با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Black Panther، استودیو مارول، تریلر جدیدی درباره تجهیزات جنگی این کاراکتر منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

اندی سرکیس از حضورش در فیلم Black Panther می‌ گوید

اندی سرکیس بار دیگر قرار است نقش یک مزدور به نام یولیسیس کلاو را این‌بار در فیلم Black Panther ایفا کند. مصاحبه‌ای در همین رابطه با او صورت گرفته که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

خشایار بهرامی - 09 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Black Panther
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب