Quantcast
لوکتو | جیمز مارسدن در فیلم سونیک بازی خواهد کرد
ورود عضویت

جیمز مارسدن در فیلم سونیک بازی خواهد کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 10 خرداد 1397
جیمز مارسدن در فیلم سونیک بازی خواهد کرد

جیمز مارسدن (James Marsden) ایفاگر نقش تدی در سریال WestWorld، در محصول جدید پارامونت پیکچرز، فیلم سونیک که با اقتباس از سری بازی‌های ویدئویی به همین نام ساخته می‌شود، حضور خواهد یافت. پارامونت پیکچرز در سال 2017 امتیاز ساخت این فیلم را به دست آورد و طبق اعلام آن جف فاولر (Jeff Fowler) کارگردان این اثر خواهد بود.

نیل اچ. موریتز (Neal H. Moritz) که اخیرا یک قرارداد از نوع first-look را با پارامونت پیکچرز به ثبت رسانده است، تهیه کننده این فیلم است و تیم میلر (Tim Miller) کارگردان فیلمDeadpool  به همراه توبی آشر (Toby Ascher)، تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند. قرارداد ثبت شده میان موریتز و پارامونت پیکچرز به این معنی است که وی باید پروژه‌های خود را در ابتدا به این استودیو ارائه و پیشنهاد کند تا در صورت توافق این پروژه تحت نظر پارامونت پیکچرز ساخته شود.

کمپانی سگا در سال 1991 اولین نسخه از بازی‌های ویدئویی سونیک را تولید و منتشر کرد که تا به امروز بیش از 360 میلیون نسخه مختلف از آن فروخته شده است که این آمار شامل نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی برای کنسول‌ها، موبایل‌ها و تبلت‌ها می‌شود.

فیلم Sonic the Hedgehog که اولین فیلم اقتباسی از این سری بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود، در تاریخ 24 آبان 1398 (15 نوامبر 2019) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Sonic - Sonic The Hedgehog Movie

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تولید فیلم The Conjuring 3 در سال ۲۰۱۹ آغاز می شود

مراحل تولید و فیلمبرداری سومین فیلم از مجموعه The Conjuring در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 شهریور 1397

بیانیه رسمی کمپانی برادران وارنر در مورد آینده هنری کویل و سوپرمن

بعد از شایعاتی که در مورد جدایی هنری کویل از دنیای سینمایی DC منتشر شد، یکی از سخنگویان کمپانی برادران وارنر بیانیه‌ای رسمی در این مورد منتشر کرده است. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 21 شهریور 1397

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب