Quantcast
لوکتو | روزاریو داوسن از آینده خود در سریال‌ های مارول می‌ گوید
ورود عضویت

روزاریو داوسن از آینده خود در سریال‌ های مارول می‌ گوید

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 11 خرداد 1397
روزاریو داوسن از آینده خود در سریال‌ های مارول می‌ گوید

روزاریو داوسن (Rosario Dawson) که در همه‌ی سریال‌های مارول پخش شده از شبکه نتفلیکس به جز سریال The Punisher به عنوان کلیر تمپل و برای درمان زخم‌های قهرمان‌ها حضور داشته است، از احتمال عدم حضورش در دنباله این سریال‌ها خبر داد. با توجه به نقش کم فراز و نشیب کلیر در این سریال‌ها، به نظر می‌رسد که داوسن شخصا به فکر ایجاد تغییری در روند کاری خود است و قصد دارد که از این نقش خارج شود. این بازیگر در جریان MCM Comic Con شهر لندن و در مصاحبه‌ای درباره‌ی نقشش در فصل دوم سریال Luke Cage صحبت کرد و در ادامه افزود که بعید می‌داند پس از این سریال مجددا در این نقش بازگردد.

صادقانه بگویم که من نمی‌دانم پس از این سریال مجدد بازخواهم گشت یا خیر اما این چند سال بسیار فوق العاده بوده‌اند. من در سریال‌های مختلفی بودم؛ منظور من این است که من نمی‌دانم که آنها می‌خواهند فصل سوم سریال Lucke Cage را بسازند یا به نوعی من را در مسیر سریال The Punisher قرار دهند اما فقط حس می‌کنم که من به اندازه کافی در همه‌ی سریال‌ها حضور داشته‌ام.

داوسن همچنین گفت که با توجه به شرایط تحصیلی دخترش نمی‌خواهد 3000 مایل از محل کارش فاصله داشته باشد.

داوسن اولین بار در فصل اول سریال DareDevil در نقش تمپل ظاهر شد و سپس در سریال‌های دیگری مانند Jessica Jones، Iron Fist، Luck Cage و The Defenders نیز حضور یافت. فصل دوم سریال  لوک کیج در تاریخ 1 تیر 1397 (22 ژوئن 2018) منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر آیمکس فیلم Pacific Rim: Uprising منتشر شد

به‌تازگی تریلر آیمکس فیلم Pacific Rim Uprising منتشر شده است که شامل صحنه‌های جدیدی از این فیلم است.با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 27 بهمن 1396

روزاریو داوسن در سریال Briarpatch بازی خواهد کرد

روزاریو داوسن به سریال درام Briarpatch، محصول USA Network پیوست. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 تیر 1397

راهنمای آزاد کردن تمام لباس های بازی Spider-Man

بازی جدید Spider-Man برای کنسول پلی استیشن 4 لباس‌های زیادی برای آزاد کردن دارد که هرکدام قابلیت ویژه خاص خود را دارند. برای فهمیدن روش آزاد کردن هر لباس با لوکتو همراه باشید!

هومن طیارزاده - 22 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Luke Cage
(سریال خارجی)
دنبال کنید
Iron Fist
(سریال خارجی)
دنبال کنید
DareDevil
(سریال خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب