Quantcast
لوکتو | احتمال بازگشت سری اصلی انیمیشن Teen Titans
ورود عضویت

احتمال بازگشت سری اصلی انیمیشن Teen Titans

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 16 خرداد 1397
احتمال بازگشت سری اصلی انیمیشن Teen Titans

شاید سری قدیمی انیمیشن Teen Titans را که در دهه‌ی ۲۰۰۰ از شبکه‌ی Cartoon Network پخش می‌شد، به یاد داشته باشید. حالا طبق بعضی گزارشات به نظر می‌رسد این سریال ممکن است احیا شود.

سریال Teen Titans در سال ۲۰۰۶ و پس از ۵ فصل، با وجود استقبال گسترده‌ی بینندگان کنسل شد. این مجموعه ماجراهای یک از تیم ابرقهرمانهای نوجوان شامل رابین، Raven، Starfire، Cyborg و Beast Boy را دنبال می‌کرد. چند سال بعد شبکه‌ی Cartoon Network شروع به پخش اسپین آفی از این سریال با نام Teen Titans Go کرد که به علت سبک کودکانه و غیر جدی‌اش، از سمت طرفداران قدیمی با انتقادات زیادی رو‌به‌رو شد، به ویژه که صداگذاران سریال اصلی در نقش‌های خود بازگشته بودند و طراحی کاراکتر ها مشابه سری قدیمی بود و این باعث ناراحتی بیشتر طرفدارانی که منتظر بازگشت مجموعه‌ی اصلی بودند شد.

 


سریال Teen Titans Go

پخش سریال Teen Titans Go بر خلاف خشم طرفداران ادامه پیدا کرد و تا الآن پنج فصل از آن ساخته شده؛ و یک فیلم بلند هم از آن قرار است در تاریخ ۵ مرداد اکران شود. بعد از این که یکی از هواداران سری قدیمی تصویری از تریلر این فیلم را با سبک سریال اصلی بازسازی کرد و در توییتر به اشتراک گذاشت، خانم تارا استرانگ (Tara Strong) که صداگذار کاراکتر Raven در هر دو سری است در توییتی بیان کرد که از مقامات بالاتر شبکه شنیده اگر این فیلم فروش خوبی داشته باشد، فصل ششم سریال Teen Titans Go ساخته می‌شود و فصل جدیدی هم از مجموعه‌ی اصلی ساخته خواهد شد.

 


فن آرت مذکور

نظر شما راجع به بازگشت سریال Teen Titans چیست؟ آیا مجموعه‌ی اصلی را ترجیح می‌دهید یا سری Teen Titans Go را؟ نظرتان را با لوکتو در میان بگذارید.

 


برچسب ها: Teen Titans Go - Teen Titans

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس: افتتاحیه 61.5 میلیون دلاری فیلم Mission: Impossible – Fallout

فیلم Mission: Impossible – Fallout در اولین هفته اکرانش، رکورد بهترین افتتاحیه تاریخ این مجموعه را شکست. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 09 مرداد 1397

اولین تصاویر رسمی از شخصیت های سریال Titans منتشر شد

کمپانی دی‌سی اینترتینمنت امروز چهار تصویر رسمی و جدید را از شخصیت‌های سریال Titans منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 10 شهریور 1397

جرج آر. آر. مارتین وعده اتمام کتاب های Game of Thrones را به طرفداران داد

جرج آر. آر مارتین خالق دنیای نغمه یخ و آتش وعده اتمام نگارش کتاب‌های این مجموعه را به طرفداران داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Teen Titans Go!
(سریال خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب