Quantcast
لوکتو | احتمال بازگشت سری اصلی انیمیشن Teen Titans
ورود عضویت

احتمال بازگشت سری اصلی انیمیشن Teen Titans

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 16 خرداد 1397
احتمال بازگشت سری اصلی انیمیشن Teen Titans

شاید سری قدیمی انیمیشن Teen Titans را که در دهه‌ی ۲۰۰۰ از شبکه‌ی Cartoon Network پخش می‌شد، به یاد داشته باشید. حالا طبق بعضی گزارشات به نظر می‌رسد این سریال ممکن است احیا شود.

سریال Teen Titans در سال ۲۰۰۶ و پس از ۵ فصل، با وجود استقبال گسترده‌ی بینندگان کنسل شد. این مجموعه ماجراهای یک از تیم ابرقهرمانهای نوجوان شامل رابین، Raven، Starfire، Cyborg و Beast Boy را دنبال می‌کرد. چند سال بعد شبکه‌ی Cartoon Network شروع به پخش اسپین آفی از این سریال با نام Teen Titans Go کرد که به علت سبک کودکانه و غیر جدی‌اش، از سمت طرفداران قدیمی با انتقادات زیادی رو‌به‌رو شد، به ویژه که صداگذاران سریال اصلی در نقش‌های خود بازگشته بودند و طراحی کاراکتر ها مشابه سری قدیمی بود و این باعث ناراحتی بیشتر طرفدارانی که منتظر بازگشت مجموعه‌ی اصلی بودند شد.

 


سریال Teen Titans Go

پخش سریال Teen Titans Go بر خلاف خشم طرفداران ادامه پیدا کرد و تا الآن پنج فصل از آن ساخته شده؛ و یک فیلم بلند هم از آن قرار است در تاریخ ۵ مرداد اکران شود. بعد از این که یکی از هواداران سری قدیمی تصویری از تریلر این فیلم را با سبک سریال اصلی بازسازی کرد و در توییتر به اشتراک گذاشت، خانم تارا استرانگ (Tara Strong) که صداگذار کاراکتر Raven در هر دو سری است در توییتی بیان کرد که از مقامات بالاتر شبکه شنیده اگر این فیلم فروش خوبی داشته باشد، فصل ششم سریال Teen Titans Go ساخته می‌شود و فصل جدیدی هم از مجموعه‌ی اصلی ساخته خواهد شد.

 


فن آرت مذکور

نظر شما راجع به بازگشت سریال Teen Titans چیست؟ آیا مجموعه‌ی اصلی را ترجیح می‌دهید یا سری Teen Titans Go را؟ نظرتان را با لوکتو در میان بگذارید.

 


برچسب ها: Teen Titans Go - Teen Titans

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پل وزلی در سریال Tell Me a Story بازی خواهد کرد

پال وزلی بازیگر نقش استفن در سریال the Vampire Diaries به سریال Tell Me a Story پیوست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 خرداد 1397

فصل چهارم سریال Lucifer ساخته خواهد شد

سریال Lucifer باز خواهد گشت. تلاش‌های طرفداران بالاخره جواب داد و شبکه‌ی نتفلیکس فصل چهارم این سریال را خواهد ساخت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 28 خرداد 1397

جان برنتال به سریال The Walking Dead باز می گردد

شخصیت شین با بازی جان برنتال به سریال The Walking Dead باز می گردد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Teen Titans Go!
(سریال خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب