Quantcast
لوکتو | ریز ویترسپون به فیلم Legally Blonde باز خواهد گشت
ورود عضویت

ریز ویترسپون به فیلم Legally Blonde باز خواهد گشت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 خرداد 1397
ریز ویترسپون به فیلم Legally Blonde باز خواهد گشت

کمپانی فیلم‌سازی MGM مذاکراتش را با ریز ویترسپون (Reese Witherspoon) برای بازگشت در نقش الی وودز و در فیلم Legally Blonde 3 آغاز کرده است و اگر همه چیز به خوبی پیش رود، ویترسپون به همراه کمپانی فیلم‌سازی خود یعنی سانشاین پروداکشن به عنوان تهیه کننده نیز در این پروژه حضور خواهد داشت. مارک پلت (Marc Platt) به همراه آدام سیگل (Adam Siegel) رئیس کمپانی فیلم‌سازی وی نیز دیگر تهیه کنندگان این فیلم هستند.

کمپانی MGM همچنین در حال بازگرداندن کریستن کیوی اسمیت (Kristen Kiwi Smith) و کارن مک‌کولا (Karen McCullah)، نویسندگان فیلم اصلی و اول این مجموعه در سال 2001 است. فیلم اول این مجموعه با فروش کلی 8.141 میلیون دلاریش به یک موفقیت بزرگ بدل شد و داستان آن در مورد رقابت یک خواهر دوست داشتنی با معشوقه سابقش برای کسب مدرک حقوق از دانشگاه هاروارد است. لوک ویلسون (Luck Wilson)، سلما بلیر (Selma Blair)، متیو دیویس (Matthew Davis) و ویکتور گاربر (Victor Garber) دیگر بازیگران این فیلم بودند. این استودیوی همچنین در سال 2003 فیلم دوم این مجموعه را با عنوان Legally Blonde 2: Red. White& Blonde منتشر کرد که به فروش کلی 9.124 میلیون دلار دست یافت.

ریز ویترسپون اخیرا در فیلم Wrinkle in Time و به‌عنوان تهیه کننده اجرایی و بازیگر در مراحل فیلمبرداری فصل دوم سریال Big Little Lies محصول شبکه HBO حضور یافته است.


برچسب ها: Legally Blonde 3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Legally Blonde
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب