Quantcast
لوکتو | فصل پنجم سریال Gotham تعداد قسمت‌ های کمتری را خواهد داشت
ورود عضویت

فصل پنجم سریال Gotham تعداد قسمت‌ های کمتری را خواهد داشت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 خرداد 1397
فصل پنجم سریال Gotham تعداد قسمت‌ های کمتری را خواهد داشت

براساس گزارش منتشر شده توسط وبسایت کمیک بوک، تعداد قسمت‌های فصل پنجم و پایانی سریال Gotham که ساخت آن اخیرا توسط شبکه فاکس تایید شد، کمتر از فصل‌های گذشته این سریال خواهد بود. این خبر توسط کامرن بایوکوندووا (Carmen Biocondova) بازیگر این سریال و در پاسخ به سوال طرفداران تایید شد و بایوکوندووا اعلام کرد که فصل پنجم این سریال تنها ده قسمت خواهد داشت.

 بن مکنزی (Ben McKenzie)، دونال لوگ (Donal Logue)، رابین لرد تیلور (Robin Lord Taylor)، کوری مایکل اسمیت (Cory Michael Smith)، دیوید مازوز (David Mazouz) ارین ریچاردز (Erin Ricards) و جسیکا لوکاس (Jessica Lucas) بازیگران این سریال هستند. شبکه فاکس هنوز زمان پخش فصل پنجم سریال Gotham را اعلام نکرده است.


برچسب ها: Gotham

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

سریال اختصاصی شخصیت های لوکی و اسکارلت ویچ ساخته خواهد شد

دیزنی به تازگی اعلام کرده است که با شروع سرویس استریم دیزنی پلی، آثار مستقلی از برخی از شخصیتهای دنیای سینمایی مارول برای این سرویس ساخته خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 شهریور 1397

سریال Game of Thrones قرار بود 13 فصل داشته باشد

جورج آر. آر. مارتین خالق دنیای Game of Throne، در مراسم امی شب گذشته در مورد امکان طولانیتر بودن این سریال صحبت کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Gotham
(سریال خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب