Quantcast
لوکتو | کریس پرات از کاراکتر فیلم Avengers: Infinity War دفاع کرد
ورود عضویت

کریس پرات از کاراکتر فیلم Avengers: Infinity War دفاع کرد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 17 خرداد 1397
کریس پرات از کاراکتر فیلم Avengers: Infinity War دفاع کرد

توجه: این مطلب حاوی اسپویلر از فیلم Avengers: Infinity War است. اگر این فیلم را ندیده‌اید، از ادامه آن خودداری کنید.

 

یکی از بحث‌برانگیزترین لحظه‌های فیلم Avengers: Infinity War که باعث رنجش و خشم بسیاری از طرفداران این فیلم شد، لحظه‌ای بود که پیتر کوییل یا Star Lord، فرصت خلع سلاح کردن ثانوس را داشت اما باعث شد تا ثانوس بتواند سنگ زمان را از دکتر استرنج بگیرد، اما پس از اینکه متوجه می‌شود ثانوس برای تصاحب سنگ روح، گامورا را قربانی کرده، عصبانی می‌شود و به ثانوس حمله می‌کند که باعث می‌شود تا دیگر انتقام‌جویان نتوانند دستکش بی‌نهایت را از ثانوس بگیرند. این عمل Star Lord باعث شد تا پس از کشته شدن نیمی از انتقام‌جویان در پایان فیلم، بسیاری او را مقصر اصلی این اتفاق بدانند. اما کریس پرات، بازیگر نقش پیتر کوییل از عمل او دفاع کرده است.

 

او گفت: «پیتر شاهد مرگ مادرش و فردی که او را بزرگ کرده بوده است و پدر واقعی خود را کشته است. او در زندگی غم زیادی را تجربه کرده و گامورا عشق زندگی او بود. واکنش پیتر به ثانوس کاملا انسانی بود و این انسانیت نکته بارز پیتر کوییل در نگهبانان کهکشان است. اگر 100 بار دیگه هم این فیلم را می‌ساختیم، این لحظه تغییری نمی‌کرد.»

 

او در ادامه به شوخی گفت: «چطور هیچکس ثانوس را سرزنش نمی‌کند؟ او قطعا مقصر اصلی است. من نسبت به این موضوع بسیار حساس هستم.»

لحظاتی مانند عکس‌العمل پیتر و پایان فیلم باعث شدند فیلم Avengers: Infinity War فروش فوق‌العاده‌ای داشته باشد و چندین رکورد باکس آفیس را بشکند. این فیلم در آمریکا 629 میلیون دلار فروخت و فروش جهانی آن به مرز 2 میلیارد دلار رسیده است و اگر از این مرز رد کند، چهارمین فیلم تاریخ خواهد شد که بیشتر از 2 میلیارد دلار می‌فروشد. سه فیلم دیگر، فیلم‌های Avatar، Titanic و Star Wars: The Last Jedi هستند.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War، آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول، عرضه شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 آذر 1396

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming به زودی ساخته خواهد شد

استودیو مارول و شرکت سونی به صورت رسمی از Jon Watts برای ساخت ادامه فیلم اسپایدرمن دعوت به عمل آوردند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 20 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Avengers: Infinity War
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب