Quantcast
لوکتو | داکوتا فانینگ و دیمین لوییس به فیلم Once Upon A Time in Hollywood پیوستند
ورود عضویت

داکوتا فانینگ و دیمین لوییس به فیلم Once Upon A Time in Hollywood پیوستند

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 خرداد 1397
داکوتا فانینگ و دیمین لوییس به فیلم Once Upon A Time in Hollywood پیوستند

دیمین لوییس (Damian Lewis) و داکوتا فانینگ (Dakota Fanning) موج جدید بازیگران اضافه شده به فیلم Once Upon A Time in Hollywood را رهبری می‌کنند. این دو به ترتیب در نقش ستاره سابق هالیوود استیو مک‌کویین و یکی از اعضای خانواده منسون، لینت اسکوییکی فروم حضور خواهند یافت.

دیگر بازیگرانی که اخیرا به ساخته جدید کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantio) در روز چهارشنبه اضافه شده‌اند، عبارت‌اند از: لوک پری (Luke Perry) به عنوان اسکاتی لنسر، امیل هرش (Emile Hirsch) به عنوان جی سبرینگ، نیکولاس هاموند (Nicholas Hammond) به عنون سم وانامیکر، کیت جفرسون (Keith Jefferson) و کلیفتون کالینز (Clifton Collins).

داستان این فیلم در شهر لس آنجلس و در هالیوود سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد. لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DeCaprio) در این فیلم به عنوان ریک دالتون ستاره سابق و محبوب تلویزیون حضور دارد که می‌خواهد به همراه همکار و دوست قدیمی خود کلیف بوث با بازی برد پیت (Brad Pitt)، اینبار در فیلم‌های سینمایی نقش آفرینی کند و از قضا این دو درهمسایگی شارون تیت (Sharon Tate) همسر رومن پولانسکی (Roman Polanski) زندگی می‌کنند و تلاش آنها برای دیده شدن در هالیوود به نوعی با قتل‌های خانواده منسون گرفتار و دخیل می‌شود.

شارون مکینتاش (Sharon McIntosh) و دیوید هیمن (David Heyman) به همراه تارانتینو تهیه کنندگان این فیلم هستند. فیلم Once Upon a Time in Hollywood در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 آذر 1397

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب