Quantcast
لوکتو | داکوتا فانینگ و دیمین لوییس به فیلم Once Upon A Time in Hollywood پیوستند
ورود عضویت

داکوتا فانینگ و دیمین لوییس به فیلم Once Upon A Time in Hollywood پیوستند

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 خرداد 1397
داکوتا فانینگ و دیمین لوییس به فیلم Once Upon A Time in Hollywood پیوستند

دیمین لوییس (Damian Lewis) و داکوتا فانینگ (Dakota Fanning) موج جدید بازیگران اضافه شده به فیلم Once Upon A Time in Hollywood را رهبری می‌کنند. این دو به ترتیب در نقش ستاره سابق هالیوود استیو مک‌کویین و یکی از اعضای خانواده منسون، لینت اسکوییکی فروم حضور خواهند یافت.

دیگر بازیگرانی که اخیرا به ساخته جدید کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantio) در روز چهارشنبه اضافه شده‌اند، عبارت‌اند از: لوک پری (Luke Perry) به عنوان اسکاتی لنسر، امیل هرش (Emile Hirsch) به عنوان جی سبرینگ، نیکولاس هاموند (Nicholas Hammond) به عنون سم وانامیکر، کیت جفرسون (Keith Jefferson) و کلیفتون کالینز (Clifton Collins).

داستان این فیلم در شهر لس آنجلس و در هالیوود سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد. لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DeCaprio) در این فیلم به عنوان ریک دالتون ستاره سابق و محبوب تلویزیون حضور دارد که می‌خواهد به همراه همکار و دوست قدیمی خود کلیف بوث با بازی برد پیت (Brad Pitt)، اینبار در فیلم‌های سینمایی نقش آفرینی کند و از قضا این دو درهمسایگی شارون تیت (Sharon Tate) همسر رومن پولانسکی (Roman Polanski) زندگی می‌کنند و تلاش آنها برای دیده شدن در هالیوود به نوعی با قتل‌های خانواده منسون گرفتار و دخیل می‌شود.

شارون مکینتاش (Sharon McIntosh) و دیوید هیمن (David Heyman) به همراه تارانتینو تهیه کنندگان این فیلم هستند. فیلم Once Upon a Time in Hollywood در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

افتتاحیه 180 میلیون دلاری انیمیشن Incredibles 2

افتتاحیه انیمیشن Incredibles 2 با رکوردشکنی‌های مختلفی همراه شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 خرداد 1397

رابرت زمکیس کارگردان فیلم جادوگرها خواهد بود

طبق آخرین اخبار، رابرت زمکیس کارگردان فیلم بعدی‌ای که از کتاب‌های رولد دال اقتباس شده خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 31 خرداد 1397

پوستر فیلم Creed 2 منتشر شد

اولین پوستر از فیلم موردانتظار Creed 2 با بازی Michael B. Jordan منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 31 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب