Quantcast
لوکتو | بازی Just Cause 4 لیک شد
ورود عضویت

بازی Just Cause 4 لیک شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 18 خرداد 1397
بازی Just Cause 4 لیک شد

ما در برهه‌ زمانی‌ هستیم که تاریخ‌دانان در آینده آن را فصل لو رفتن‌ها خواهند نامید! یک بازی دیگر هم قبل از این که بتواند نمایشی غافل‌گیر کننده در نمایشگاه E3 داشته باشد، لو رفت. ساخته شدن بازی Just Cause 4 که قبلا هم به علت باگی در سایت والمارت کانادا شدیدا محتمل شده بود، حالا دیگر عملا تایید شده. طبق گذارش لوک پلانکت (Luke Plunkett) در سایت Kotaku، کاربرانی که به استیم وارد می‌شدند با تبلیغی عظیم از Just Cause 4 رو‌به‌رو شدند. خود آقای پلانکت هم این تبلیغ را دیده، پس با شایعه‌ای دست دوم از یک منبع نا‌شناس سر و کار نداریم. احتمالا کسی تاریخ پخش این تبلیغ را زیادی زود تنطیم کرده بود.

 

تصویری از این آگهی را در زیر می‌بینید. در آن ریکو رودریگز (Rico Rodriguez) مقابل طبیعتی سرسبز و یک طوفان ایستاده. این تصویر چیز زیادی راجع به جو بازی به ما نمی‌گوید، ولی Just Cause های قبلی همیشه محیطی آفتابی، روشن و استوایی داشته‌اند. یک طوفان تیره تغییری در جو معمول بازی محسوب می‌شود، ولی ما حتی نمی‌دانیم که آیا فضاسازی طراحی‌های هنری بازی نقش چشمگیری در خود آن خواهند داشت یا نه.


آگهی بازی در استیم

حالا که Rage 2 و Just Cause 4 تایید شده‌اند، شاید بهتر است به لیستی که از سایت والمارت کانادا لو رفته بود مراجعه کنیم و ببینیم چه عناوین دیگری ممکن است به زودی معرفی شوند. بعضی از این عناوین با نام کامل خود معرفی نشده بودند ولی حالا تایید شده اند (مثلا بازی Asassin's Creed Odyssey صرفا با نام Assassin's Creed در لیست حضور داشت). آیا به زودی خبر معرفی بازی Splinter Cell جدید را خواهیم دید؟ بازی Borderlands بعدی چه؟ (هرچند استودیوی Gearbox گفته بازی Borderlands بعدی در نمایشگاه E3 امسال حضور نخواهد داشت)

لیست لو رفته در وبسایت والمارت

 

برای با خبر شدن از جواب این سوالات در طول هفته‌ی بعد با لوکتو همراه باشید. لایو استریم Square Enix روز ۲۱ خرداد و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران آغاز می‌شود، و احتمالا معرفی رسمی بازی Just Cause 4 در آن را به عنوان یکی از «سورپریز»های بزرگ نمایشگاه E3 خواهیم دید.


برچسب ها: Just Cause 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Red Dead Redemption 2 برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد

نسخه‌ی اول بازی Red Dead Redemption هیچگاه برای رایانه‌های شخصی عرضه نشد، ولی به نظر می‌رسد سرنوشت نسخه‌ی دوم متفاوت باشد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 تیر 1397

بازی Days Gone فاقد صفحه بارگذاری خواهد بود

به نظر می‌رسد که حذف صفحه بارگذاری از درون بازی‌ها در حال تبدیل شدن به یک ویژگی طبیعی برای تمام بازی‌های جهان باز شده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 خرداد 1397

بتا بازی Beyond Good and Evil 2 پایان سال آینده منتشر می شود

در نمایشگاه E3 امسال ما شاهد نمایشی از بازی Beyond Good and Evil 2 بودیم. اثری که سال پیش با تریلری سینمایی ما را بیش از بیش مشتاق خودش کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب