Quantcast
لوکتو | تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد
ورود عضویت

تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 19 خرداد 1397
تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

در حالی که صنعت بازی‌های ویدئویی دو رویداد بزرگ E3 و GamesCom را پیش‌رو دارد؛ اما جف کایلی (Geoff Keighley) در تلاش است تا بهترین سال مراسم The Game Awards را رقم بزند. حال اطلاعاتی درباره تاریخ و ساعت برگزاری این مراسم توسط وی منتشر گردیده که در ادامه به آن می‌پردازیم. با لوکتو همراه باشید.

سال گذشته ما شاهد جوایز و نمایش‌های بسیاری در مراسم The Game Awards بودیم. مراسمی که پیش از این با نام Video Game Awards شناخته می‌شد و از سال 2013 به The Game Awards تغییر نام پیدا کرد. از جمله نمایش‌هایی که بازخورد فراوانی داشت، بازی Death Stranding، بود. شاهکار جدید هیدئو کوجیما که این روزها شایعاتی زیادی با توجه به تصاویر هنری که منتشر می‌شود، پیرامون آن است.

امسال مراسم The Game Awards با نمایش‌های باشکوه‌تری بر می‌گردد. طبق صحبت‌های جف کایلی ( برگزار کننده و میزبان)، این رویداد در تاریخ 6 دسامبر 2018 ( 15‌ آذر 1397 ) در سالن مایکروسافت واقع در لس آنجلس برگزار می‌شود و می‌توانید از 8 ژوئن بلیت آن را از سایت axs.com خریداری کنید. وی اطلاعاتی از نمایش‌ها و بخش‌هایی که ممکن است به این مراسم پخش شود صحبتی نکرد؛ اما قول یک شب با شکوه را داد.

ما هر ساله در این رویداد شاهد معرفی‌ها و نمایش‌های بسیاری از بازی‌های مطرح هستیم. به عنوان مثال سال گذشته بازی Bayonetta 3 به صورت رسمی برای نینتندو سوییچ تایید شد، بازی PUBG برای ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و یک نمایش عجیب از FormSoftware، سازنده عنوانین بزرگی مانند Dark Souls و Bloodborne، پخش شد. یکی از اسکاری‌ترین لحظه این مراسم مربوط صحبت جوزف فارس (Josef Fares)، سازنده بازی A Way Out بود که با تمام قوا EA را کوبید.


برچسب ها: The Game Awards 2018

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش‌های هفته دهم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به آخرین هفته خود رسید و ما در ادامه از چالش‌های این هفته و زمان شروع فصل هفتم صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 09 آذر 1397

چالش‌های هفته نهم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته نهم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 04 آذر 1397

اهمیت نگهداری از اسب در بازی Red Dead Redemption 2

تجربه جذاب نگهداری از اسب؛ از زبان کارگردان هنری Red Dead Redemption 2 بشنوید. با لوکتو همراه باشید.

محمدرضا مصطفوی راد - 24 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب