Quantcast
لوکتو | هر آن چه از بازی Hitman 2 می‌ دانیم
ورود عضویت

هر آن چه از بازی Hitman 2 می‌ دانیم

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 19 خرداد 1397
هر آن چه از بازی Hitman 2 می‌ دانیم

شرکت IO Interactive پس از جدایی از Square Enix، توانست تا استقلال خود را دوباره به دست بیاورد و حقوق معنوی استفاده از فرنچایز Hitman را برای خودش حفظ کند. این شرکت حالا با همکاری Warner ‌‌Bros، قصد دارد تا نسخه دوم از ریبوت این فرنچایز را به بازار عرضه کند.

بازی Hitman در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و توانست تا نقد‌های مثبتی را از کاربران و منتقدین دریافت کند. حال Hitman 2 قرار است تا از حالت اپیزودیک خارج شده و تمام محتوای بازی در یک تاریخ عرضه شود. 

داستان این بازی همانند نسخه‌های قبلی این فرنچایز خواهد بود. مأمور ۴۷ مثل همیشه با کت و شلوار اتوکشیده‌اش و کله‌ای کچل،‌ به نقاط مختلف می‌رود تا اهدافش را به قتل برساند. طبق روال معمول فرنچایز، بازیکن می‌تواند بازی را به هر نحوی که دوست دارد به پایان برساند. شما می‌توانید قاتلی خاموش باشید که هیچکس متوجه رفت و آمد وی نمی‌شود، و یا این که اسلحه‌ به دست به قتل عام دشمنان بپردازید.

مآمور ۴۷ در این نسخه به دنبال مشتری ناشناسی‌ است که قصد دارد تا تمام ارگان وی را به زیر بکشد و قصد نابودی Agency را دارد. همان مشتری مرموزی که در نسخه قبلی بازی، در چند ثانیه از تریلر نخستین بازی حاضر شد. 

 

 

این بازی قرار است در چهار نسخه عرضه شود.

نسخه Standard Edition : نسخه اصلی بازی ، دسترسی به حالت Sniper Assassin Mode در صورت پیش خرید بازی (۶۰ دلار)

نسخه Silver Edition : نسخه استاندارد + Executive Pack + محتوای پس از عرضه شماره ۱ (۸۰دلار)

نسخه Gold Edition : نسخه Silver + چهار روز دسترسی زودتر از موعد به بازی + محتوای پس از عرضه شماره ۲ (۱۰۰دلار)

نسخه Collector's Edition  : نسخه Gold + بسته Collector's Pack + جعبه اسلحه Agent 47 و دیگر وسایل تزئینی (۱۵۰ دلار)

این بازی قرار است در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. 


برچسب ها: Hitman 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Days Gone فاقد صفحه بارگذاری خواهد بود

به نظر می‌رسد که حذف صفحه بارگذاری از درون بازی‌ها در حال تبدیل شدن به یک ویژگی طبیعی برای تمام بازی‌های جهان باز شده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 خرداد 1397

بازی PUBG نیمی از بازیکنانش را در استیم از ژانویه دست داده است

به نظر می‌رسد با ورود رقبای جدید و جدّی در بخش بازی‌های Battle Royal، بازی PUBG که یکی از اولین آثار در این ژانر است، با ضربه‌های شدیدی رو به رو ساخته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 02 تیر 1397

بازی Octopath Traveler بسته الحاقی نخواهد داشت

بازی Octopath Traveler که انحصاری کنسول نینتندو سوییچ است هیچگونه DLC‌ای نخواهد داشت و شرکت Aquare Enix دلیل جالبی را برای این تصمیم بیان کرده. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 28 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Hitman 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب