Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 20 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد

پس از اینکه کمپانی EA اعلام کرد که چندین پروژه مختلف از بازیهای Star Wars در دست ساخت است، شب گذشته و در جریان کنفرانس این کمپانی پیش از شروع مراسم E3 بازی Star Wars: Jedi Fallen معرفی شد. اگرچه در این کنفرانس تریلر یا ویدیویی از گیمپلی این بازی منتشر نشد، وینس زامپلا (Vince Zampella) مدیرعامل استودیوی ریسپاون اینترتینمنت که بیشتر برای ساخت سری Titanfall شناخته میشود، جزئیات اندکی را از این بازی منتشر کرد.

بازی جدید Star Wars که توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در دست ساخت است، Jedi Fallen Order نام دارد. داستان این بازی بین اتفاقات فیلمهای Episode III: Revenge of the Sith و Episode IV:A New Hope و در دورهای که کل کهکشان توسط تاریکی فرا گرفته شده است و جدایها شکار میشوند، رخ میدهد. در حال حاضر جزییات کمی از شخصیت اصلی این بازی در دسترس اما گمان می‌رود که بازیکن‌ها نقش یک شاگرد جدای یا پاداوان را برعهده خواهند داشت. این بازی در فصل تعطیلات سال 2019 عرضه خواهد شد.

سال گذشته نیز EA استودیوی بازیسازی ویسرال گیمز را تعطیل و اعلام کرد که بازی سینگل پلیر Star Wars را که توسط این استودیو در دست ساخت بوده است، مجددا احیا خواهد کرد. این کمپانی همچنین درحال توسعه یک بازی جهان باز نیز است که هنوز اطلاعاتی در مورد آن منتشر نشده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب