Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد

پس از اینکه کمپانی EA اعلام کرد که چندین پروژه مختلف از بازیهای Star Wars در دست ساخت است، شب گذشته و در جریان کنفرانس این کمپانی پیش از شروع مراسم E3 بازی Star Wars: Jedi Fallen معرفی شد. اگرچه در این کنفرانس تریلر یا ویدیویی از گیمپلی این بازی منتشر نشد، وینس زامپلا (Vince Zampella) مدیرعامل استودیوی ریسپاون اینترتینمنت که بیشتر برای ساخت سری Titanfall شناخته میشود، جزئیات اندکی را از این بازی منتشر کرد.

بازی جدید Star Wars که توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در دست ساخت است، Jedi Fallen Order نام دارد. داستان این بازی بین اتفاقات فیلمهای Episode III: Revenge of the Sith و Episode IV:A New Hope و در دورهای که کل کهکشان توسط تاریکی فرا گرفته شده است و جدایها شکار میشوند، رخ میدهد. در حال حاضر جزییات کمی از شخصیت اصلی این بازی در دسترس اما گمان می‌رود که بازیکن‌ها نقش یک شاگرد جدای یا پاداوان را برعهده خواهند داشت. این بازی در فصل تعطیلات سال 2019 عرضه خواهد شد.

سال گذشته نیز EA استودیوی بازیسازی ویسرال گیمز را تعطیل و اعلام کرد که بازی سینگل پلیر Star Wars را که توسط این استودیو در دست ساخت بوده است، مجددا احیا خواهد کرد. این کمپانی همچنین درحال توسعه یک بازی جهان باز نیز است که هنوز اطلاعاتی در مورد آن منتشر نشده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

اطلاعات تازه‌ای از کنسول بعدی ایکس باکس با نام رمزی Xbox Scarlett، توسط Brad Sams، کسی که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات مربوط به ایکس باکس دارد، فاش شده است. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 19 آذر 1397

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

بروزرسانی ۶٬۲۰ پلی استیشن 4 منتشر شد

امروز آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 4 منشر شد و این آپدیت مثل همیشه مشکلات عمومی را برطرف کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب