Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: بازی Star Wars: Jedi Fallen Order معرفی شد

پس از اینکه کمپانی EA اعلام کرد که چندین پروژه مختلف از بازیهای Star Wars در دست ساخت است، شب گذشته و در جریان کنفرانس این کمپانی پیش از شروع مراسم E3 بازی Star Wars: Jedi Fallen معرفی شد. اگرچه در این کنفرانس تریلر یا ویدیویی از گیمپلی این بازی منتشر نشد، وینس زامپلا (Vince Zampella) مدیرعامل استودیوی ریسپاون اینترتینمنت که بیشتر برای ساخت سری Titanfall شناخته میشود، جزئیات اندکی را از این بازی منتشر کرد.

بازی جدید Star Wars که توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در دست ساخت است، Jedi Fallen Order نام دارد. داستان این بازی بین اتفاقات فیلمهای Episode III: Revenge of the Sith و Episode IV:A New Hope و در دورهای که کل کهکشان توسط تاریکی فرا گرفته شده است و جدایها شکار میشوند، رخ میدهد. در حال حاضر جزییات کمی از شخصیت اصلی این بازی در دسترس اما گمان می‌رود که بازیکن‌ها نقش یک شاگرد جدای یا پاداوان را برعهده خواهند داشت. این بازی در فصل تعطیلات سال 2019 عرضه خواهد شد.

سال گذشته نیز EA استودیوی بازیسازی ویسرال گیمز را تعطیل و اعلام کرد که بازی سینگل پلیر Star Wars را که توسط این استودیو در دست ساخت بوده است، مجددا احیا خواهد کرد. این کمپانی همچنین درحال توسعه یک بازی جهان باز نیز است که هنوز اطلاعاتی در مورد آن منتشر نشده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چرا بازی ها استودیوی From Software درجه سختی ندارند؟

رئیس استودیوی From Software در مورد علت نبود امکان انتخاب درجه سختی در بازی‌های این شرکت توضیحاتی داده است. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 31 خرداد 1397

بازی Red Dead Redemption 2 برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد

نسخه‌ی اول بازی Red Dead Redemption هیچگاه برای رایانه‌های شخصی عرضه نشد، ولی به نظر می‌رسد سرنوشت نسخه‌ی دوم متفاوت باشد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 تیر 1397

بازی Cyberpunk 2077 فاقد صفحه بارگزاری خواهد بود

بله؛ موضوع خبر را به درستی خواندید؛ بازی بزرگ Cyberpunk 2077 صفحه بارگزاری نخواهد داشت. با لوکتو همراه باشید

محمد مهدی مبارکی - 01 تیر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب