Quantcast
لوکتو | نمایشگاه E3 2018: تاریخ انتشار بازی Sea of Solitude مشخص شد
ورود عضویت

نمایشگاه E3 2018: تاریخ انتشار بازی Sea of Solitude مشخص شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 20 خرداد 1397
نمایشگاه E3 2018: تاریخ انتشار بازی Sea of Solitude مشخص شد

بازی جدید EA به نام Sea of Solitude در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. در سال ۲۰۱۶ شرکت EA واحدی به نام EA Originals تاسیس کرد که هدفش کمک به بازی‌سازان کوچک بوده که بازی‌هایشان را به دنیا عرضه کنند. بازی Sea of Solitude هم یکی از عناوینی بود که تحت سرپرستی EA Originals قرار گرفت.

خانم کورنلا گبرت (Cornella Gebbert)، کارگردان استودیوی Jo-Mei Games، برای معرفی بیشتر بازی روی صحنه آمد. او در مورد ایده‌ی بازی، عنوان ماجراجویی داستان محوری که روی تنهایی و اثر آن بر ما انسان‌ها تمرکز دارد، صحبت کرد. در این عنوان بازیکن باید احساساتشان را به تعادل برسانند و تمام آن‌ها را، چه حس‌های مثبت و که منفی، با آغوش باز بپذیرند.

تریلر جدیدی هم از این عنوان به نمایش گذاشته شد.

 

 

 

 

بازی Sea of Solitude در اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد ولی هنوز صحبتی از پلتفرم‌هایی که بازی به آن‌ها خواهد آمد، نشده است.


برچسب ها: E3 2018 - Sea of Solitude

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه های شخصی منتشر می شود

براساس فهرست منتشر شده توسط یک خرده فروش در اروپا، بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397

اطلاعاتی جدید و شوکه کننده از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دن هاوسر، معاون رئیس شرکت راک استار اطلاعات جدید و جذابی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است. با لوکتو همراه باشید.

حسین غزالی - 24 مهر 1397

شرکت راک استار از بازیگران بزرگ استفاده نخواهد کرد

صحبت های دن هاوسر (Dan Houser) در رابطه با استفاده از بازیگران بزرگ در گذشته و دلیل اینکه چرا این کار را ادامه نخواهند داد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب