Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018 : مایکروسافت به پشتیبانی تمام قد از سرویس Xbox Game Pass ادامه خواهد داد
ورود عضویت

مراسم E3 2018 : مایکروسافت به پشتیبانی تمام قد از سرویس Xbox Game Pass ادامه خواهد داد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 20 خرداد 1397
مراسم E3 2018 : مایکروسافت به پشتیبانی تمام قد از سرویس Xbox Game Pass ادامه خواهد داد

قسمتی ویژه از کنفرانس شرکت مایکروسافت در جریان نمایشگاه E3،‌ به قابلیت Xbox Game Pass اختصاص داده شد. سرویسی که آمده تا دسترسی بازیکنان به عناوین را راحت تر کند و قیمت تمام شده برای هر بازی را کاهش دهد. 

این سرویس حالا به یکی از مهم‌ترین اجزای کنسول ایکس باکس تبدیل شده است و هر‌گیمری اسمی از آن را شنیده است. در حال نگارش این مطلب، بیش از ۱۰۰ بازی در این سرویس گنجانده شده است و قرار است تا تمامی‌ بازی‌های ساخت Microsoft Studios در آینده نیز به این سرویس اضافه شود. 

اشلی اسپایکر (Ashley Speicher) مدیر بخش Game Pass، از اضافه شدن سه بازی Fallout 4، Elder Scrolls Online : Tamariel Unlimited  و Tom Clancy's The Division به این سرویس خبر داد تا حمایت مایکروسافت از سرویس Game Pass را بار دیگر به همگان ثابت کند. 

همچنین بازی‌های آینده استودیو‌های این شرکت یعنی Gears 5، Crackdown 3 و Forza Horizon 4 نیز در این سرویس حضور خواهند داشت. شرکت مایکروسافت با همکاری دیگر شرکت‌ها، قصد دارد تا بازی‌های Warhammer : Vermintide 2، Ashen،‌After Party  و PHoenix Point را نیز به این سرویس اضافه کند. 

اسپایکر همچنین از قابلیت‌ جدیدی درباره این سرویس پرده برداشت. از این پس با استفاده از یادگیری ماشینی، رفتار کاربر در قبال بازی‌های سرویس Xbox Game Pass توسط سیستم یاد گرفته می‌شود و باعث می‌شود تا بازی‌های این سرویس با دو برابر سرعت معمول اجرا شوند. این سیستم به روزرسانی‌های بازی‌ها را به صورت هوشمند انجام خواهد داد و فایل های مورد نیاز بازی را با استفاده از یادگیری ماشینی،  بسیار سریعتر در دسترس دستگاه قرار خواهد داد. همچنین با استفاده از این قابلیت، شما با دانلود مقداری از فایل‌های بازی‌، قادر به تجربه آن‌ها خواهید بود و دیگر نیازی به دانلود نسخه کامل بازی نیست. 

با حضور شرکت‌های مختلف در برنامه Game Pass، می‌توان به آینده این سرویس و کیفیت آن امیدوار بود، هرچند که همین حالا نیز این سرویس یکی از بهترین‌ها در نوع خودش است.

کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس باکس می‌توانند با پرداخت ماهیانه ۹.۹۹ دلار به این سرویس دسترسی داشته باشند. 

 

 

 


برچسب ها: Xbox Game Pass - Microsoft - E3 2018 - microsoft E3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Red Dead Redemption 2 برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد

نسخه‌ی اول بازی Red Dead Redemption هیچگاه برای رایانه‌های شخصی عرضه نشد، ولی به نظر می‌رسد سرنوشت نسخه‌ی دوم متفاوت باشد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 تیر 1397

اعتیاد به بازی های ویدیویی به لیست بیماری ها اضافه شد

سازمان جهانی بهداشت اعتیاد به بازی‌های ویدیویی را با نام «اختلال گیمینگ» به لیست بیماری‌های روان اضافه کرده است و عده‌ای بازی Fortnite را عامل اصلی آن می‌دانند. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 خرداد 1397

چرا بازی ها استودیوی From Software درجه سختی ندارند؟

رئیس استودیوی From Software در مورد علت نبود امکان انتخاب درجه سختی در بازی‌های این شرکت توضیحاتی داده است. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 31 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب