Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد
ورود عضویت

مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 20 خرداد 1397
مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

پس از انتشار خبر حضور و معرفی بازی Just Cause 4 در مراسم E3، این عنوان امروز و در جریان کنفرانس ماکروسافت با انتشار تریلری از آن به صورت رسمی معرفی شد که هر آنچه که از یک بازی Just Cause  انتظار میرود، در این تریلر دیده میشود. تریلر این بازی در بخش زیر قرار داده شده است:

 

 

 

 

در بازی جدید این مجموعه ریکو شخصیت اصلی بازیهای قبلی مجددا به همراه گجتهای مختلفش مانند wingsuit و یا Grappling hook بازخواهد گشت و همانطور که در تریلر دیده میشود دشمنهای ریکو نیز به سلاحهای پیشرفتهای مجهز هستند تا یکبار دیگر تجریه هیجان انگیزی را برای بازیکنها رقم بزنند. استودیوی Square Enix ناشر بازی های Just Cause ساعت 21:30 به وقت ایران کنفرانس خود را در مراسم E3 خواهد داشت و مطمئنا جزییات بیشتری را از این بازی منتشر خواهد کرد.


برچسب ها: E3 2018 - Just Cause 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب