Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد
ورود عضویت

مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 خرداد 1397
مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

پس از انتشار خبر حضور و معرفی بازی Just Cause 4 در مراسم E3، این عنوان امروز و در جریان کنفرانس ماکروسافت با انتشار تریلری از آن به صورت رسمی معرفی شد که هر آنچه که از یک بازی Just Cause  انتظار میرود، در این تریلر دیده میشود. تریلر این بازی در بخش زیر قرار داده شده است:

 

 

 

 

در بازی جدید این مجموعه ریکو شخصیت اصلی بازیهای قبلی مجددا به همراه گجتهای مختلفش مانند wingsuit و یا Grappling hook بازخواهد گشت و همانطور که در تریلر دیده میشود دشمنهای ریکو نیز به سلاحهای پیشرفتهای مجهز هستند تا یکبار دیگر تجریه هیجان انگیزی را برای بازیکنها رقم بزنند. استودیوی Square Enix ناشر بازی های Just Cause ساعت 21:30 به وقت ایران کنفرانس خود را در مراسم E3 خواهد داشت و مطمئنا جزییات بیشتری را از این بازی منتشر خواهد کرد.


برچسب ها: E3 2018 - Just Cause 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تاخیر در شروع فصل ششم بازی Fortnite

اپیک گیمز، استودیو سازنده بازی Fortnite به صورت رسمی اعلام کرد که فصل ششم بازی Fortnite با تاخیر آغاز می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 01 مهر 1397

امتیاز لژیونر های ایرانی در بازی FIFA 19 مشخص شد

پس از منتشر شدن فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر بازی FIFA 19، حالا امتیاز لژیونرهای ایرانی هم در این بازی مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 28 شهریور 1397

استودیو های مختلفی خواهان استخدام کارمندان استودیو Telltale هستند

پس از تعطیل شدن استودیوی Telltale و بی‌کار شدن همه کارمندان آن، استودیو و کمپانی‌های مختلفی به اعضای این استودیو پیشنهاد کار داده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 01 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب