Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد
ورود عضویت

مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 خرداد 1397
مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

پس از انتشار خبر حضور و معرفی بازی Just Cause 4 در مراسم E3، این عنوان امروز و در جریان کنفرانس ماکروسافت با انتشار تریلری از آن به صورت رسمی معرفی شد که هر آنچه که از یک بازی Just Cause  انتظار میرود، در این تریلر دیده میشود. تریلر این بازی در بخش زیر قرار داده شده است:

 

 

 

 

در بازی جدید این مجموعه ریکو شخصیت اصلی بازیهای قبلی مجددا به همراه گجتهای مختلفش مانند wingsuit و یا Grappling hook بازخواهد گشت و همانطور که در تریلر دیده میشود دشمنهای ریکو نیز به سلاحهای پیشرفتهای مجهز هستند تا یکبار دیگر تجریه هیجان انگیزی را برای بازیکنها رقم بزنند. استودیوی Square Enix ناشر بازی های Just Cause ساعت 21:30 به وقت ایران کنفرانس خود را در مراسم E3 خواهد داشت و مطمئنا جزییات بیشتری را از این بازی منتشر خواهد کرد.


برچسب ها: E3 2018 - Just Cause 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

در بازی Cyberpunk 2077 نمی‌توان ماشین‌ های پرنده را کنترل کرد

یکی از رویاهایی که منتظر بودیم تا با عرضه بازی Cyberpunk 2077 به وقوع بپیوندد؛ کنترل ماشین‌ها در بین زمین و آسمان بود که به نظر می‌رسدد این اتفاق نمی‌افتد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 01 تیر 1397

اعتیاد به بازی های ویدیویی به لیست بیماری ها اضافه شد

سازمان جهانی بهداشت اعتیاد به بازی‌های ویدیویی را با نام «اختلال گیمینگ» به لیست بیماری‌های روان اضافه کرده است و عده‌ای بازی Fortnite را عامل اصلی آن می‌دانند. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 خرداد 1397

چرا بازی Animal Crossing برای نینتندو سوییچ معرفی نشد؟

رئیس نینتندو به درخواست‌های عرضه‌ی یک نسخه از سری بازی Animal Crossing برای نینتندو سوییچ پاسخ داد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 تیر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب