Quantcast
لوکتو | مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد
ورود عضویت

مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 خرداد 1397
مراسم E3 2018: بازی Just Cause 4 در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد

پس از انتشار خبر حضور و معرفی بازی Just Cause 4 در مراسم E3، این عنوان امروز و در جریان کنفرانس ماکروسافت با انتشار تریلری از آن به صورت رسمی معرفی شد که هر آنچه که از یک بازی Just Cause  انتظار میرود، در این تریلر دیده میشود. تریلر این بازی در بخش زیر قرار داده شده است:

 

 

 

 

در بازی جدید این مجموعه ریکو شخصیت اصلی بازیهای قبلی مجددا به همراه گجتهای مختلفش مانند wingsuit و یا Grappling hook بازخواهد گشت و همانطور که در تریلر دیده میشود دشمنهای ریکو نیز به سلاحهای پیشرفتهای مجهز هستند تا یکبار دیگر تجریه هیجان انگیزی را برای بازیکنها رقم بزنند. استودیوی Square Enix ناشر بازی های Just Cause ساعت 21:30 به وقت ایران کنفرانس خود را در مراسم E3 خواهد داشت و مطمئنا جزییات بیشتری را از این بازی منتشر خواهد کرد.


برچسب ها: E3 2018 - Just Cause 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

اطلاعات تازه‌ای از کنسول بعدی ایکس باکس با نام رمزی Xbox Scarlett، توسط Brad Sams، کسی که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات مربوط به ایکس باکس دارد، فاش شده است. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 19 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب