Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers: Infinity War دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما
ورود عضویت

فیلم Avengers: Infinity War دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 21 خرداد 1397
فیلم Avengers: Infinity War دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما

همانطور که انتظار می‌رفت فیلم Avengers: Inifity War توانست Juraasic World را کنار بزند و به دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.

از زمان عرضه آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، ما شاهد رکوردشکنی‌های فراوانی بودیم. رکورد‌هایی که باید در مطلبی مجزا به آن‌ها بپردازیم. اما امروز، یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رکورد را فیلم Avengers: Infinity War به نام خودش ثبت کرد. این فیلم با فروش بالای ۲ میلیارد دلاری خود، توانست رتبه دوم لیست «پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمایی تاریخ» را از Jurassic World بگیرد. شاید جالب باشد بدانید که این رکود پیش از این نیز متعلق به Avengers بود و در سال 2015 میلادی به Jurassic World رسید. در آن سال پس از رکوردشکنی «دنیای ژوراسیک» و گرفته شدن رده دوم از «انتقام جویان»، «کوین فیگه» (Kevin Feige) در توییتی این موفقیت را به Universal تبریک گفت. نکته جالب‌تر حضور «کریس پرت» (Chris Pratt) در دنیای سینمایی مارول با نام Star-Lord و در دنیای ژوراسیک با نام Owen Grady است.

هم‌اکنون، فیلم Avengers: Infinity War با رد شدن از Jurassic World دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما است. در ادامه فیلم Jurassic World در رده پنجم، Titanic در رده چهارم و فیلم Black Panther در رده سوم قرار دارد. شایان ذکر است که نخستین فیلم پرفروش تاریخ نیز Avatar است. با این حساب می‌توان گفت که مارول تا به اینجای کار سه فیلم در ده رده نخست لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما دارد؛ که همین عامل نشان از محبوبیت آثار این کمپانی می‌دهد. محبوبیتی که DC نیز به دنبال آن است؛ اما هنوز نتوانسته به آن دست پیدا کند.

البته این لیست می‌تواند باز با تغییراتی همراه شود. زیرا فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom به تازگی به اکران رسیده و با توجه به نقد و بررسی‌های نسبتا خوب و نظر مثبت طرفداران، شاید شاهد تغییراتی در لیست شویم.

 شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب